چگونه وزارت ارشاد اسلامی قرار است به جاسوسخانه انگلستان در کشور اجازه فعالیت بدهد نکته ای است که مسئولان این وزارتخانه باید برای افکار عمومی پاسخ بدهند.

به گزارش قم خبر و به نقل از سرویس سیاسی عصر امروز شنیده ها و قرائن حاکی از این است که وزارت ارشاد اسلامی قصد دارد تا مجوز فعالیت بی بی سی فارسی و جهانی را در کشور صادر نماید!


بنا بر این گزارش بی بی سی که یک رسانه معمولی نیست و یکی از اهداف کلان آن جاسوسی از کشورها می باشد با هزینه مستقیم وزارت کشور انگلستان اداره می شود.

مالكيت بي بي سي متعلق به مركزی است كه از طريق فرمان سلطنتي در هر دوره ۱۰ ساله نحوه ادراه آن مشخص مي شود و ارتباط تنگاتنگی با ام ای 6 دارد و تحت نظر سیاست های این دستگاه اطلاعاتی بریتانیا اداره می شود.

همچنین وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در اسفند ماه 91 از نقش بی بی سی یا ارگان عملیات روانی سازمان جاسوسی دولت انگلیس در فتنه 88 و اداره تعدادی از شبکه های رادیویی، تلویزیونی، پایگاه های اینترنتی خبری ضد انقلاب و وابسته به عناصر فراری فتنه پرده برداشت.

به گزارش عصر امروز وزارت اطلاعات اعلام کرده بود که یافته ها نشان می دهد که هسته ی مرکزی مستقر در ارگان عملیات روانی سازمان جاسوسی دولت انگلیس موسوم به «بی بی سی»، در اداره تعدادی از شبکه های رادیویی، تلویزیونی، پایگاه های اینترنتی خبری ضد انقلاب و وابسته به عناصر فراری فتنه ۸۸ نقش داشته اند.

بنا بر اعلام وزارت اطلاعات هسته مورد نظر همچنین از طریق برخی عوامل آگاه یا ناآگاه با رسوخ به رسانه های داخلی نقش خط دهنده و در عین حال دریافت کننده اطلاعات از آنها را ایفا می کرده است.

جالب توجه است که این رسانه اطلاعاتی در سال 92 نیز پیش از انتخابات ریاست جمهوری همچون 88 به پیشواز تقلب در انتخابات رفت و از اصلاح طلبان خواست تا روشی برای حفاطت از آرای انتخابات خود اتخاذ نمایند!!به گزارش خبرنگار ما با این تفاسیر حالا چگونه وزارت ارشاد اسلامی قرار است به جاسوسخانه انگلستان در کشور اجازه فعالیت بدهد نکته ای است که مسئولان این وزارتخانه باید برای افکار عمومی پاسخ بدهند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری