کد خبر: 233

امیر قلعه نویی بالاخره فهرست نفرات مورد نظر خود برای فصل بعد را در اختیار مسئولان باشگاه گذاشت تا نسبت به جذب آن‌ها اقدام شود.

 به گزارش قم خبر و به نقل از روزنامه نود در این خصوص علی نظری جویباری معاون ورزش استقلال و مسئول مذاکره با بازیکنان جدید گفت: «فهرست نفرات جدید در اختیار من است و کار مذاکره با نفرات مورد نیاز را آغاز کرده‌ام ولی با توجه به اینکه اگر نامی از بازیکنان جدید مطرح شود، قیمت‌ها به طور کاذب بالا خواهد رفت و فضای نامناسب ایجاد می‌شود تصمیم گرفتیم تا زمانی که توافقات لازم با بازیکنان جدید صورت نگرفته نامی از آن‌ها نبریم.»

 
نظری جویباری ادامه داد: «ما از نقل و انتقالات عقب نیستیم و به صورت کاملا نامحسوس به جذب نفرات می‌پردازیم و تا زمانی که نام بازیکنی رسما از سوی باشگاه اعلام نشده، توافق با او مورد تایید ما نیست و از رسانه‌ها می‌خواهم که در نقل و انتقالات باشگاه فضای کاذب ایجاد نکنند تا منجر به بازارگرمی بازیکنی نشود.»

 
این صحبت‌های علی نظری‌جویباری در شرایطی بیان شد که منابع موثق در باشگاه استقلال از فهرست ۱۲ نفره قلعه نویی برای حضور در جمع آبی‌پوشان خبر دادند.

 
در این خصوص با خبر شدیم که سرمربی آبی‌پوشان دو فهرست را در اختیار افشارزاده قرار داده است. اولی فهرست ۱۲ نفره که شامل دو دروازه‌بان ۴ مدافع ۴ هافبک و دو مهاجم است.

 
قلعه نویی یک فهرست جانبی هم ارائه کرده که شامل ۸ بازیکن می‌شود و اگر مسئولان باشگاه با نفرات فهرست اول به توافق نرسیدند، می‌توانند با هماهنگی به سراغ فهرست دوم بروند و به جذب نفرات بپردازند.

 
شنیده می‌شود که در فهرست دوم قلعه نویی، نام یک دروازه‌بان، سه مدافع، دو هافبک و دو مهاجم وجود دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری