از آنجا که ایرانیان مدعی عضویت دراین گروه در گذشته از جنبش سبز و فتنه حمایت کرده بودند، می توان نتیجه گرفت که حمایت سایت ها و شبکه های فتنه گران از این مراسم شرم انگیز زیاد هم جای تعجب ندارد که سروصدای زیادی به راه انداخته اند.

به گزارش قم خبر و به نقل از سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز رادیو زمانه خبر داد که زنان و مردان همجنسگرا، دوجنسگرا و فراجنسیتی های ایرانی روز یکشنبه بیست و نه ژوئن در رژه افتخار! شهر استانبول شرکت کردند.

بنا بر این گزارش این سومین سال پی در پی است که این مراسم در استانبول برقرار می شود و به ادعای این رادیو امسال ایرانیان در رژه افتخار با شعارهای « همجنسگرایی جرم نیست » و «همجنسگرا ستیزی جرم است»، « ما همه جا هستیم؛ در ایران در عراق در ترکیه ...»، « به دیدن ما عادت خواهید کرد» و « ما همین نزدیکی هستیم» شرکت داشتند!

به گزارش عصر امروز به نظر می رسد با توجه به شعارهای این راهپیمایی و نیز پوشش وسیع خبری آن در شبکه های خبری و اجتماعی، موضوع حقوق همجنسگراها به زودی به یکی از ادعاهای محافل غربی و ضد انقلاب در نسبت با جامعه ایرانی تبدیل خواهد شد!!

به گزارش خبرنگار ما گذشته از این موارد از آنجا که ایرانیان مدعی عضویت دراین گروه در گذشته از جنبش سبز و فتنه حمایت کرده بودند، می توان نتیجه گرفت که حمایت سایت ها و شبکه های فتنه گران از این مراسم شرم انگیز زیاد هم جای تعجب ندارد که سروصدای زیادی به راه انداخته اند.

اما آنچه از تمام این برنامه های طراحی شده برای به انحراف کشاندن جوامع پیداست این است که این پدیده غیر انسانی و پوچ گرایی نظام اخلاق اجتماعی غرب را به چالشی عمیقی کشانده است که هم اکنون نیز با اعتراض بسیار زیادی از اقشار مختلف خود نیز مواجه شده اند.

بعنوان مثال اسقف اعظم فیلیپ باربارن از مقامات بلندپایه کلیسای کاتولیک در فرانسه با لایحه قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان مخالفت کرده و آن را عاملی برای فروپاشی تمدن بشری و گسترش فساد توصیف کرده است. و مخالفان قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در پاریس و چند شهر دیگر فرانسه نیز چندی پیش تظاهرات کردند.

به گزارش عصر امروز در نفی این پدیده نفرت انگیز به صورت عمومی و نیز دلایل غیر منطقی و غیر عقلانی بودن این عمل شنیع همین بس که برای یک ازدواج سالم و معقول طرفین باید از دو جنس مخالف باشند و در اثبات این نظریه دلایل بسیار زیادی وجود دارد که ما به بخشی از آن اشاره مختصری می نماییم.
 
ساختار بدن انسان برای برقراری ارتباط جنسی میان یک زن و یک مرد طراحی شده و علم زیست شناسی ارتباط میان زن و مرد را تایید می کند. هیچ عامل بیولوژیکی ارتباط همجنس گرایانه را تایید و حمایت نمی کند.
 
همزیستی جنس مذکر و مونث (حتی در جانوران!) آنها را قادر می سازد که تولید مثل کرده و زاد و ولد نمایند. در کتب آسمانی نیز آمده است که "بارور شوید، تولید مثل کنید و در تمام زمین پراکنده شوید." این پیامی است که از ابتدای خلقت و حتی زمانیکه حضرت نوح(ع) و قومش از آن طوفان سهمگن جان سالم به در بردند بر آنها نازل شد. اما زاد و ولد و تولید مثل تنها دلیلی نیست که خداوند انسان را از دو جنس مذکر و مونث آفریده.
 
صمیمیت و محبتی که از طریق گرایش های جنسی میان زن و شوهر به وجود می آید دارای فواید بسیاری برای هر دو طرف می باشد و از سوی خداوند برای ایجاد پیوند های محکم تر، لذت و خوشی، و نهایتا تولید مثل در وجود آنها قرار گرفته است. آنها را لباس یکدیگر برای آسایش قرار داده است و این سنت حسنه الهی می باشد.

البته یک خلط مبحث هم برخی از این افراد و شبکه ها در مورد افراد دوجنسه برای سرپوش بر عمل قبیح خود می نمایند که لازم است میان مساله «دوجنسی بودن» که جنبه هایی فقهی نیز دارد و مساله ای از جنس سلامت و بهداشت است با همجنس گرایی تفاوت علمی قائل شد و این مساله با توجه به نظرات کارشناسان پزشکی و همچنین فقهی با همجنسگرایی فرق می نماید که باید در جای متناسب با عرفهای شرعی و اخلاقی خودش بررسی شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری