با بررسی گروه F جام جهانی، نام اشکان دژاگه به عنوان یکی از بازیکنانی که لیورپول باید آنها را جذب کند، به چشم می‌خورد.

 

دژاگه، یکی از ۶ بازیکنی که باید به لیورپول برود

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال لیورپول فصل گذشته پس از ۲۴ سال در آستانه قهرمانی لیگ برتر انگلیس قرار داشت اما در نهایت با دو امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی به عنوان نایب‌ قهرمانی رسید. بر اساس گزارش سایت «FootballFanCast.com» برندان راجرز برای تقویت خطوط مختلف تیمش نیاز به جذب چند بازیکن دارد. این سایت به همین منظور به سراغ گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و ستاره‌هایش رفته و بازیکنانی را به سرمربی لیورپول پیشنهاد داده است.

در این گزارش که تحت‌ عنوان «شش ستاره جام جهانی که لیورپول باید از گروه F به خدمت بگیرد»، منتشر شده نام اشکان دژاگه، بازیکن تیم ملی کشورمان هم به چشم می‌خورد. هافبک ۲۷ ساله تیم ملی ایران که در حال حاضر در فولام است و در پست هافبک راست بازی می‌کند ارزشی در حدود سه میلیون یورو دارد.

بر اساس این گزارش، دژاگه که در تیم ملی ایران عضویت دارد پیش از این در تمامی رده‌های سنی آلمان (به غیر از تیم ملی بزرگسالان آلمان) بازی کرده و بازیکنی تأثیرگذار نشان داده است. دژاگه بازیکنی سریع و پا به توپ است و به همان اندازه که در کارهای هجومی تأثیرگذار است در کارهای دفاعی تیمش هم به خوبی شرکت می‌کند.

در حالی که فولام به دسته پایین‌تر سقوط کرده، لیورپول باید سراغ اضافه کردن چنین بازیکنانی به ترکیب تیمش برود تا در فصل پیش‌رو در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حرفی برای گفتن داشته باشد. دژاگه زمانی‌ که در ولفسبورگ در کنار بازیکنی همچون ادین ژکو بازی می‌کرد در قهرمانی این تیم در بوندس‌لیگا نقشی محوری داشت.

از بازیکنان دیگری که بندرنشینان باید از گروه F آنها را جذب کنند به نام بازیکنانی همچون اوگنی اوناری هافبک میانی نیجریه، میرالم پیانیج هافبک میانی بوسنی‌وهرزگوین، فرناندو گاگو هافبک دفاعی آرژانتین، ادین ژکو مهاجم بوسنی‌وهرزگوین و خاویر ماسچرانو هافبک میانی آرژانتین اشاره شده است.

پیش از این گزارش‌هایی منتشر شده بود که نشان می‌داد تیم‌هایی همچون هرتابرلین، اورتون و هانوفر خواهان جذب دژاگه هستند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری