کد خبر: 1768

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: طی یک یا دو روز آینده نایب‌رئیس مجلس، وزیر علوم و استیضاح‌کنندگان برای بررسی وضعیت استیضاح فرجی‌دانا جلسه مشترکی را تشکیل می دهند.

به گزارش قم خبر، قاسم جعفری در گفتگو با مهر با اشاره به پیگیری طرح استیضاح وزیرعلوم گفت: ظرف یکی دو روز آینده جلسه مشترکی بین وزیر علوم، حجت الاسلام ابوترابی، نائب رئیس مجلس و استیضا‌ح‌کنندگان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این جلسه استیضاح فرجی‌دانا بررسی می شود، افزود: استیضاح و یا عدم استیضاح وزیر علوم به نتایج این جلسه مشترک بستگی دارد.

براساس این گزارش، درخواست استیضاح فرجی دانا وزیر علوم با ۵۰ امضا به هیات رئیسه مجلس تحویل داده شده است و این هفته روند طرح استیضاح در جلسه مشترک با اعضای درخواست کننده استیضاح، وزیرعلوم و نائب رئیس مجلس بررسی می شود.

محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس شورای اسلامی علت درخواست استیضاح برای وزیر علوم را ابراز نگرانی شدید نمایندگان در مسایل مرتبط با وزارت علوم عنوان کرد.

فرجی دانا- وزیرعلوم در واکنش به این طرح استیضاح اعلام کرد: رایزنی هایی خواهیم داشت تا برخی از سوءتفاهم‌هایی که سبب این طرح استیضاح می‌شود برطرف شود و امیدواریم فضای تفاهم مجددا حاکم شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری