کد خبر: 1755

وزیر کشور آقای رحمانی فضلی دوست ماست، ولی با صراحت می گویم که در بحث معلولان کوتاهی می کنند و در این رابطه یک جلسه هم تا به حال نگذاشته اند و اگر بخواهد این رفتارش را استمرار بدهد و رسیدگی نکند، مجلس قطعا ورود می کند.

به گزارش قم خبر، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شریان نیوز با تاکید بر اهمیت توجه به معضلات اجتماعی گفت: برای این منظور ستاد مناسب سازی محیط به ریاست وزیر کشور تشکیل می شود. این در حالی است که در دولت یازدهم حتی یک جلسه مناسب سازی محیط تشکیل نشده است.

وی با یادآوری عملکرد سلیقه ای دولت احمدی نژاد گفت: متاسفانه مصطفی محمدنجار وزیر کشور دولت دهم هیچ ارزشی برای رفع مشکلات معلولان قایل نبود و دلیل اثبات این ادعا این است که حتی یک جلسه این ستاد را در دوران وزارتش برگزار نکرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: به نظر می رسد آقای رحمانی فضلی نیز همین راه را می رود، در حالی که با توجه به شعارهای آقای روحانی، نباید در دولت روحانی رفتارهای دولت احمدی نژاد تکرار شود.

نماینده رشت در مجلس با اعلام اینکه بر مبنای آیین نامه موجود، ریاست ستاد مناسب سازی به وزیر کشور داده شده و باید آقای رییس به دنبال برگزاری این جلسه باشد گفت: ما یک مقدار دیگر صبر می کنیم و اگر وزیر کشور حرکتی نکند، قطعا طرح سوال خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه بحث تملق و چاپلوسی یا تخریب و تهدید درکار نیست گفت: وزیر کشور آقای رحمانی فضلی دوست ماست، ولی با صراحت می گویم که در بحث معلولان کوتاهی می کنند و در این رابطه یک جلسه هم تا به حال نگذاشته اند و اگر بخواهد این رفتارش را استمرار بدهد و رسیدگی نکند، مجلس قطعا ورود می کند

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری