دفتر رئیس‌جمهور روز شنبه در پیامی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

به گزارش قم خبر، باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری نوشت، دفتر رئیس‌جمهور روز شنبه در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم استان لرستان از کاروان دولت تدبیر و امید تصریح کرد که استان لرستان شایسته ارزنده‌ترین توجهات است.


در بخشی از این پیام آمده است که یقیناً دولت تدبیر و امید در پرتو نفس‌های گرم و حمایت‌های بی دریغ مردم نجیب این استان در تحقق مطالبات به حق آنان و برون‌رفت از تنگناها و کاهش آسیب‌های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.

رئیس‌جمهور بیست و هشتم خرداد ماه در سفر دو روزه راهی استان لرستان شده بود.

متن پیام دفتر ر‌ئیس‌جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لرستان قامت بلند آزادگی است. مردم وطن ‌دوست، استقلال‌طلب، هوشمند، اصیل و دیندار این استان همواره در برابر گردنکشان و بیگانگان دژی محکم و نفوذناپذیر و در دوران اخیر نیز یکی از کانون‌های درخشان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بوده‌اند.

مردان غیور و زنان بلند همت این خطه پربرکت، با ترکیب ارزشهای عشایری و میراث گرانبهای ایلی خود و ایمان ناب و عشق به اهل بیت(ع)، فرهنگی اصیل که آیینه تمام‌نمای فرهنگ اسلامی و ایرانی است، فراهم آورده اند.

این استان، علی‌رغم برخورداری از نیروی انسانی مستعد، موقعیت ترانزیتی ، خاک مساعد، معادن ممتاز و مناظر طبیعی بی‌نظیر و آثار و اماکن تاریخی و مذهبی فراوان که آن را به صورت بهترین، مناسب‌ترین و آماده‌ترین قطب گردشگری درآورده، هنوز دچار محرومیت‌هایی است که شایسته ارزنده ترین توجهات است.

یقینا دولت "تدبیر و امید" در پرتو نفس‌های گرم و حمایت‌های بی‌دریغ مردم نجیب این استان، در تحقق مطالبات به حق آنان و برون‌رفت از تنگناها و کاهش آسیب های اجتماعی استان، تلاشی مضاعف خواهد داشت.

برخورد فرض می‌دانیم به پاس حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور این استان از کاروان دولت تدبیر و امید، از اقشار مختلف مردم، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، خانواده معظم و معزز شهدا و ایثارگران عشایر فداکار، فرهنگیان، دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان، کشاورزان، صنعتگران، فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه، جوانان پرشور و با نشاط، نیروی نظامی و انتظامی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.

امید است در سایه عنایات الهی و تدبیر و تلاش بیشتر مسئولان ، گام های بلندی در جهت توسعه پایدار و همه جانبه این خطه زرخیز برداشته شود و تصمیمات و اقدامات دولت گامی به سوی تحقق مطالبات بر حق آنان باشد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری