کد خبر: 1217

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در مراسم عروسی یکی از مناطق شهر اصفهان، دو جوان ۱۸ و ۲۲ ساله که اقدام به حمل ترقه‌های دست ساز کرده بودند بر اثر انفجار ناگهانی مواد محترقه جان خود را از دست دادند.

 

به گزارش جهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، مصطفی صادقیان اظهار کرد: ساعت ۱ بامداد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از مرگ مشکوک دو جوان در یکی از بیمارستان‌های شهر اصفهان اطلاع حاصل شد که بلافاصله مأموران پلیس مرکز استان برای بررسی بیشتر موضوع به محل مذکور اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که دو جوان ۱۸ و ۲۲ ساله به منظور شرکت در مراسم عروسی یکی از آشنایان خود اقدام به حمل ترقه‌های دست ساز کرده و پس از به راه انداختن کاروان عروسی در سطح شهر هر دو به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت به دنبال کاروان بودند که حین تردد در خیابان بر اثر انفجار ناگهانی مواد محترقه دچار حادثه می‌شوند.

این مقام مسئول عنوان کرد: پس از وقوع این حادثه بلافاصله هر دو جوان به وسیله نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل می‌شوند که متأسفانه به علت شدت جراحات وارده هردو در بیمارستان فوت می‌کنند.

صادقیان با هشدار به تمامی کسانی که با ایجاد هیجان‌های کاذب باعث آزار شهروندان می‌شوند، گفت: حمل ترقه‌های دست ساز و استفاده از آن‌ها در کاروان‌های عروسی علاوه بر پیگرد قانونی برای عاملان آن‌ها باعث به وجود آمدن حوادث ناگوار و مرگباری برای خود آن‌ها و اطرافیانشان می‌شود که در این زمینه نمونه‌هایی از تبدیل شدن عروسی‌ها به عزا کم نیستند که از خانواده‌ها انتظار می‌رود بیشتر مراقب فرزندان خود بوده و آن‌ها را توجیه کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری