سرمربی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه مربیان داخلی چیزی از مربیان خارجی کم ندارند گفت: مشکلات مالی مانع از حضور صبا در نقل و انتقالات نیم فصل می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم ، عبدالصمد مرفاوی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های صبای قم و نفت تهران که در دفتر باشگاه صبای قم برگزار شد اظهار کرد: بازی با نفت برای هر دو تیم سخت است زیرا هر دو تیم از نظر شرایط فنی و امتیاز شرایط نزدیکی به هم دارند و نفت نیز تیمی منظم، جوان و پر مهره است که با مدیریت سیستماتیک باشگاه نفت، شرایط با ثباتی در این باشگاه وجود دارد.

وی افزود: با توجه به شرایط حریف، آمار و اطلاعات لازم را به بازیکن داده‌ایم و‌شناختی خوبی از حریف داریم و شرایط روحی و فنی بازیکنانمان برای بازی با نفت مناسب است.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: به لحاظ مالی شرایط خوبی نداریم و بازیکنان ما هم این را می‌دانند اما نفرات ما نجیب هستند و با تمام وجود کار می‌کنند و به شخصیتی رسیده‌اند که دوست دارند روند تیم رو به رشد باشد.

مرفاوی بیان کرد: با توجه به آسیب دیدگی آچیله به بازیکن جدید نیاز داریم اما واقعیت این است که با توجه به وضعیت کنونی باشگاه صبا، نمی‌توانم به خودم اجازه دهم که در مورد جذب بازیکن جدید صحبت کنم و مدیریت هم از این موضوع آگاه است اما امیدوارم این مشکلات حل شود.

وی در مورد آسیب دیدگی آمبونو آچیله بازیکن کامرونی صبا و تست پرشکی وی تصریح کرد: تست پزشکی مربوط به تیم پزشکی باشگاه است و تا جایی که می‌دانم بازیکنان خارجی باید تست پزشکی را بگذرانند تا بتوانند مجوز بازی بگیرند اما در مورد وی باید بگویم، ما از این بازیکن استفاده کردیم و از وی راضی هم بودیم اما آسیب دیدگی وی حاد شد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در مورد انتصاب مربیان خارجی برای تیم ملی امید خاطرنشان کرد: مربیان داخلی چیزی از مربیان خارجی کم ندارند و حتی شناخت آن‌ها از فوتبال ایران مثمر ثمر‌تر است و مگر مربیان خارجی چه چیزی بیشتر از مربی داخلی دارند در حالی که مربیان خارجی با هزینه‌های سنگین و اسامی دهان پرکن می‌آیند و بازده خاصی هم ندارند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری