کد خبر: 3142

با رقمی بالغ بر 298 میلیارد ریال

در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم تخصیص اعتبارات تملک و دارایی 26 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 298 میلیارد ریال در سال 93 به تصویب رسید.

خبرگزاری فارس: اعتبارات 26 طرح عمرانی در قم تصویب شد

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی‌منش در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان قم که در تالار امام رضا(ع) استانداری قم و با حضور حجت‌الاسلام آشتیانی و امیرآبادی نمایندگان مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اشاره به تخصیص 1188 میلیارد ریال اعتبارات تملک‌های دارایی استانی سال 92 توسط دستگاه‌های اجرایی، از مدیران استان قدردانی کرد.

استاندار قم با اشاره به پایان مهلت قانونی جذب اعتبارات تا 48 ساعت آینده تصریح کرد: خوشبختانه در بحث تخصیص بودجه استانی سال 92 بسیاری از مشکلات رفع شده است.

وی در ادامه همکاری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بررسی پروژه‌های اولویت دار استان برای تخصیص اعتبار در سال 93 را مورد توجه قرار داد و افزود: در تعیین این پروژه‌ها تلاش شد تا مصالح استان در نظر گرفته شود.

صالحی‌منش با بیان اینکه پروژه‌های زیرساختی استان قم در اختیار همه ملت ایران قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: شاخص‌های استان در تخصیص اعتبارات نباید به صورت استانی دیده شود.

مقام عالی استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط تحریم تصریح کرد: اگر مدیران استان منطبق بر شعار سال و با کار جهادی اهداف خود را دنبال کنند قطعا تحریم را با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت.

استاندار قم همچنین تلاش دستگاه دیپلماسی کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: مسئولان وزارت امورخارجه و در راس آن‌ها وزیر امورخارجه در مذاکراتی نفس‌گیر و تنگاتنگ یک تنه در مقابل ابرقدرت‌های جهانی ایستاده‌اند و کارنامه موفقیت‌آمیزی را از خود به جای گذاشته‌اند.

وی با اشاره به در پیش بودن روز قدس و هجمه همه جانبه صهیونیسم جهانی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه تصریح کرد: از مردم همیشه در صحنه و مدیران قمی خواستارم تا پرشورتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی این روز حضور داشته باشند.

شایان ذکر است در این جلسه 26 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 298 میلیارد ریال، به تصویب اعضای شورای برنامه‌ریزی استان رسید.

تمدید یک ساله واگذاری ساختمان آموزش و پژوهش استانداری قم به دانشگاه حضرت معصومه(س)، منطقه گردشگری آزادراه قم - تهران و بازگرداندن انبار نمک اداره کل راه و شهرسازی توسط استانداری قم از دیگر مصوبات این جلسه بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری