کد خبر: 9852

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به در پیش رو بودن یوم الله ۱۳ آبان، محدودیت‌های ترافیکی مراسم سیزدهم آبان ماه را تشریح کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد تمهیدات پلیس راهور تهران بزرگ در تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: برنامه پلیس راهور تسهیل تردد و رفت‌ و آمد خودروها است و بدین منظور ماموران پلیس راهور حضور ۱۰۰ درصدی در این دو روز خواهند داشت.

وی تصریح کرد: در بعضی از مناطق سطح شهر تهران بخصوص در مناطق مرکزی، مراسم و دستجات عزاداری متعددی برگزار می‌شوند و مسلم است که برای مدت زمانی در این مسیرها پلیس راهور محدودیت‌هایی قائل شده و انسداد مقطعی را خواهیم داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: عاشورای حسینی مقارن با ۱۳ آبان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی است و در این روز هم دستجات عزاداری را داریم و هم مراسم راهپیمایی و تجمع در مقابل لانه جاسوسی.

حسینی تصریح کرد: در محدود خیابان طالقانی حد فاصل نجات‌اللهی تا مفتح از شب قبل پاکسازی می‌شود؛ یعنی هیچ خودرویی نباید در این محدوده توقف کرده باشد و از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه محدودیت تردد در این خیابان را اعمال خواهیم کرد.

وی در مورد خط ویژه خیابان طالقانی گفت: خط ویژه این مسیر نیز تا پایان مراسم ۱۳ آبان از خیابان سمیه تردد خواهد کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در مورد برپایی نماز ظهر عاشورا و تمهیدات پلیس راهور تصریح کرد: با توجه به این امر که دستجات عزاداری در هنگام اذان ظهر در روز عاشورا در سطح معابر اقامه نماز خواهند کرد، در همان محدوده‌ها پلیس راهور محدودیت‌هایی را به صورت مقطعی با توجه به نیاز و شرایط موجود اعمال خواهد کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری