مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران اعلام کرد که در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، خدمات رسانی در این ناوگان رایگان است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه؛ محسن نایبی با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع ) گفت: تاسوعا و عاشورای حسینی همواره میان مردم ایران جایگاه ویژه‌ای داشته و تمام ایرانیان در این روز با حضور پرشور در مساجد، هیئات، تکایا و دسته های عزاداری ارادت خود را به سرور و سالار شهیدان اعلام می‌کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به حضور عزاداران در مساجد، تکایا و هیئات و به تبع آن افزایش سفرهای درون شهری در این دو روز افزود: خدمات رسانی تمامی خطوط و ایستگاه های مترو در روزهای دوشنبه ۱۲ و سه شنبه ۱۳ آبان رایگان کرده است.

نایبی همچنین ضمن گرامیداشت روز ۱۳ آبان با بیان اینکه مترو تهران در این روز آمادگی کامل برای انتقال راهپیمایان و عزاداران جهت شرکت در مراسم این روز را دارد، تصریح کرد: در این روز قطارهای فوق العاده برای جابجایی سریعتر مسافران اعزام می شود.

لازم به ذکر است که مترو تهران از ششم آبان به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) مدت فعالیت قطارها را در تمام خطوط تا ساعت ۲۴ تمدید کرد که این برنامه حرکت تا پنجشنبه ۱۵ آبان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری