کد خبر: 8716

سرپرست هیئت تکواندوی قم:

سرپرست هیئت تکواندوی قم گفت: نماینده تکواندوی قم در مسابقات تکواندوی قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور موفق به کسب مدال طلا در وزن سوم شد.

سید جواد حسینی در گفتگو با خبرنگار قم خبر درباره حضور نمایندگان قم در مسابقات قهرمانی تکواندوی کشور اظهار کرد: در سی و ششمین دوره مسابقات کشوری جوانان و بزرگسالان که عصر دیروز در آبادان برگزار شد محمدرضا حیدری در رده بزگسالان بر‌ترین هوگو پوش وزن سوم لقب گرفت.

وی گفت: در وزن سوم و دسته ۶۳ کیلوگرم محمدرضا حیدری از قم در مسابقه پایانی به دیدار محمد خمسه از تهران رفت و موفق شد حریف خود را شکست داده و بر سکوی قهرمانی تکواندوی کشور قرار بگیرد در حالی که مجید احمدی‌زاده از لرستان و سروش احمدی از مازندران به مقام سوم رسیدند.

سرپرست هیئت تکواندوی قم افزود: سی وششمین دوره مسابقات کشوری تکواندو با حضور ۲۲۰ هوگوپوش از ۳۰ استان برگزار شد در حالی که مسابقات به میزبانی هیئت تکواندو خوزستان و در ورزشگاه تختی شهر آبادان به انجام رسید.

حسینی بیان کرد: هفته پنجم و ششم لیگ دسته اول پومسه آقایان موسوم به جام نشاط از مرحله نخست، در ۲ بخش تیمی و انفرادی، به میزبانی خانه تکواندو و بر روی دو شیاپ چانگ پیگیری شد و تیم تکواندوی استان قم که با ترکیب برترین‌های خود در پومسه مردان در این رقابت‌ها شرکت کرده است موفق به کسب مدال طلای لیگ پومسه کشور در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال شد.

وی تصریح کرد: جلال قربانپور از تیم هیئت تکواندوی قم، پومسه کار طلایی استان قم بود که موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند و عباس رفیعی از قم نیز در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال به مدال برنز رسید.

 

سرپرست هیئت تکواندوی قم خاطرنشان کرد: هفته چهارم، پنجم و ششم لیگ بر‌تر و دسته یک پومسه بانوان نیز از مرحله اول، در ۳ بخش تیمی، انفرادی و ابداعی، به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و بانو تکواندوکار در لیگ بر‌تر در ۶ رده سنی به مصاف هم رفتند که کبری سخایی وطن تکواندوکار بانوی قمی، در رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال، تنها مدال تیم تکواندوی قم را به دست آورد و در این رده سنی، مدال ارزشمند نقره لیگ پومسه را کسب کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری