کد خبر: 8318

‌تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۲۱ مهر تا ساعت ۱ بامداد روز سه شنبه ۲۲ مهر از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز دوشنبه تا یک بامداد سه‌شنبه ‌از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد به سمت کرج، یک طرفه است.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، براساس اطلاعات دریافتی از دوربین‌های نظارتی‌‌، تصاویر دریافتی از گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور و سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌،‌ در حال حاضر به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در پایین، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

در شبانه‌روز گذشته‌‌ کل تردد ثبت‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۹۴۵ ‌ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری‌ نسبت به روز قبل ۲.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۵ الی ۶ صبح صورت پذیرفته که هموطنان‌ با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب ‌کنند.

* پرترددترین محور‌های مواصلاتی کشور در ۲۴ ساعت گذشته

آزادراه‌ ‌کرج - تهران و تهران - کرج، آزادراه‌ قزوین-کرج و کرج-قزوین، مسیر تهران-جاجرود، محور کرج-ماهدشت، محور جاجرود-تهران و محور ماهدشت - کرج، در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد را داشته‌اند.

* محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته و عید سعید غدیر‌

تردد موتورسیکلت تا ساعت یک بامداد شنبه ۱۹ مهر ماه‌ ۹۳ از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و تهران _ سمنان _ مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد همه خودروها از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۸ مهر تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه ۱۹ مهر‌ از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۸ مهر ماه تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه ۱۹ مهر‌ از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (محدوده دزدبن) به سمت کرج، یک طرفه است.

‌تردد همه خودروها از ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۲۱ مهر ماه تا ساعت ۱ بامداد روز سه شنبه ۲۲ مهر از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۱ مهر ماه تا ساعت ۱ بامداد روز سه شنبه ۲۲ مهر ‌از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (محدوده دزدبن) به سمت کرج، یک طرفه است.

در محور کندوان‌ تردد ‌همه کامیون‌ها، کامیونت‌ها و تریلرها‌ کماکان ممنوع است.

‌تردد ‌همه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای‌ پنج شنبه، ‌جمعه و دوشنبه (عید غدیر)‌ از محور هراز ممنوع است.

در محور فیروزکوه‌ تردد همه تریلرها از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه ۱۸ مهر و دوشنبه‌ ۲۱ مهر‌ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

محور نراق - کاشان‌ تردد همه تریلرها و کامیون‌ها به‌استثنای حاملین مواد سوختی یا فاسدشدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه ۱۸ مهر‌ از نراق به کاشان و بالعکس ممنوع است، رانندگان اینگونه وسایل می‌توانند از محور کاشان به دلیجان و بالعکس از سه راهی سوک چم به برزک ونهایتاً سه راهی موته گلپایگان به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

* ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

‌محور هراز تونل جدید گردنه امام زاده هاشم‌، واقع در استان‌های تهران و مازندران‌ از ۱۷ مهر لغایت ۱۷ دی‌ به دلیل ادامه اجرای عملیات آب بندی‌، نصب جت فن و ایمن سازی تونل‌، مسدود و تردد به صورت رفت و برگشت خارج از تونل (از گردنه امام زاده هاشم‌) انجام می‌شود.

‌محور خرم آباد ـ نورآباد ـ هرسین باند شمالی (خروجی شهر فیروزآباد)‌ واقع در استان لرستان‌ مورخ ۲۲ مهر‌ از ساعت ۱۰ الی ۱۴ ‌به دلیل اجرای عملیات راهسازی و ریزش برداری‌ مسدود و به دلیل زمان کوتاه عملیات محور فاقد مسیر جایگزین است.

محور بروجن - لردگان‌ واقع در استان چهارمحال و بختیاری‌ مورخ ۱۵ مهر‌ از ساعت ۱۲ الی ۱۳ ‌به دلیل اجرای عملیات انفجار ‌مسدود و به دلیل زمان کوتاه عملیات محور فاقد مسیر جایگزین است.

محور هراز، واقع در استان مازندران‌ از ۲۵ مهر لغایت ۱۰ آبان‌، از ساعت ۲۲ الی ۴ بامداد به غیر از روز‌های چهارشنبه‌، پنج شنبه ‌و جمعه و ایام تعطیلات رسمی‌، به دلیل اجرای عملیات نصب سیستم‌های روشنایی تونل شماره چهار، مسدود و تردد از سایر محورهای منتهی به شمالی انجام می‌شود.

محور ایلام ـ صالح‌آباد، واقع در استان ایلام‌ ‌‌۲۰ مهرماه ‌از ساعت ۱۲ الی ۱۵ ‌به دلیل اجرای عملیات انفجار و تخلیه مصالح حاصل از انفجار در حدفاصل کیلومتر ۱ تا ۲ ‌مسدود و جاده قدیم ایلام – صالح آباد به عنوان مسیر جایگزین معرفی‌ می‌شود.

محور کمربندی جنوبی الیگودرز واقع در استان لرستان‌ تا ۲۵ اسفند‌ ۲۴ ساعته به دلیل اجرای عملیات راه‌سازی و احداث تقاطع غیر همسطح مسدود و کمربندی شمالی به عنوان مسیر جایگزین معرفی می‌شو‌د.

* ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه

در محور کرمان ـ راین ـ حسین‌آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت) واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت ، معرفی می‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

محور قم ـ گرمسار و بالعکس واقع در استان‌های تهران‏، سمنان و قم، به دلیل تمدید اجرای عملیات راهسازی، تا اطلاع بعدی مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم ـ تهران، برای نقلیه سنگین محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا(ع) به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

* دیگر ممنوعیت‌ تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

محور کاشمر – نیشابور واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۱۸ مهر لغایت ۱۰ آبان ساعت ۸ تا ۱۴ به دلیل اجرای عملیات درزگیری‌ حدفاصل کیلومترهای ۲۰ تا ۲۸ و ۳۹ تا۵۰ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور کرج- چالوس (کندوان)‌ واقع در استان البرز، از مورخ ۷ مهر لغایت ۲۰ اسفند‌ از ساعت ۹ تا ۱۶ و ۲۱ تا ۶ صبح‌ به‌ دلیل اجرای عملیات بهینه‌سازی سیستم روشنایی تونل‌های شماره ۲ و ۳ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

آزادراه تهران ـ قم (باند شرقی)، مقطع واقع در استان تهران تا ۱۳ دی، روزهای هفته به ‌جز بعدازظهر سه شنبه‌، پنج شنبه و جمعه هر هفته ‌از ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌ حدفاصل محدوده عوارضی تا انتهای حوزه استحفاظی اداره کل راه و ترابری استان تهران‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور تایباد – باخرز ‌واقع در استان خراسان رضوی، از ۲۹ شهریور لغایت ۲۹ آبان ‌ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات درزگیری و ماسه آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر ۶ تا ۱۴ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از کنارگذر احداثی انجام می‌شود.

محور کمربندی ماکو – بازرگان واقع در استان آذربایجان غربی‌ از مورخ ۲۹ شهریور تا ۳۰ آبان ‌‌از ساعت ۸ الی ۱۸ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر ۰ تا‌ ۳۰ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

‌محور سنندج ـ همدان واقع در استان همدان تا ۳۰ مهر ‌از ساعت ۸ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر ۳۲ تا ۳۶ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور همدان - اسدآباد‌ واقع در استان همدان، از‌ ۲۰ شهریور تا ۱۵ اسفند‌ ۲۴ ساعته به دلیل اجرای عملیات احداث زیر گذر بهاران ‌حدفاصل کیلومتر ۸ تا ۱۰ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

کمربندی خورموج ـ بوشهر، واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان، از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و آسفالت‌ به طول ۱۵ کیلومتر ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور گناوه ـ دیلم‌ واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان، از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ به‌ دلیل اجرای عملیات لکه گیری و ترمیم‌ روکش آسفالت‏، در دونقطه به طول ۶ کیلومتر‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور نیشابور ـ مشهد (باند جنوبی) واقع در استان خراسان رضوی تا ۳۰ آبان، ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‏‌ لکه گیری و درزگیری ‌حدفاصل کیلومتر ۰ تا ۷۶ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود

محور سبزوار ـ نیشابور (‌باند جنوبی)‌ واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۲۹ مرداد لغایت ۳۰ آبان، از ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات آسفالت‌ لکه‌گیری و درزگیری ‌حدفاصل کیلومتر ۰ تا ۳۰ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سبزوار ـ نیشابور (‌باند شمالی) ‌واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۲۹ مرداد لغایت ۳۰ آبان، از ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات آسفالت ‌لکه گیری و درزگیری‌ حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۵۰ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سبزوار ـ حکم آباد، واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۲۹ مرداد لغایت ۳۰ آبان، از ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات آسفالت‌ لکه گیری و درزگیری‌ حدفاصل کیلومتر ۱۰ تا ۵۵ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

آزادراه تهران ـ قم (باند شرقی)‌ مقطع واقع در استان تهران، از ۲۱ مرداد تا ۱۳ دی، روزهای هفته به ‌جز بعدازظهر سه شنبه‌، پنج شنبه و جمعه هر هفته‌، از ساعت ۷ الی ۱۷، به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌ حدفاصل محدوده عوارضی تا انتهای حوزه استحفاظی اداره کل راه و ترابری استان تهران‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سه راهی ایواوغلی - جلفا - مرند واقع در استان آذربایجان غربی، از مورخ ۱۰ خرداد تا ۱۰ دی‌ از ساعت ۷ الی ۱۹ ‌به‌دلیل اجرای عملیات اصلاح نقاط حادثه خیز‌ کیلومتر ۲۵ خوی‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور دامنه ـ داران ـ الیگودرز، واقع در استان اصفهان، تا ۱۵ آذر، از ساعت ۷ الی ۲۰ به‌ دلیل احداث باند دوم در حدفاصل کیلومتر ۷ تا ۱۵ و ۴۳ تا ۵۳ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سه راهی ایو اوغلی به جلفا ـ مرند‌ واقع در استان آذربایجان غربی،‌ تا ۱۰ دی‌ از ساعت ۷ الی ۱۹ به‌ دلیل اجرای عملیات اصلاح نقاط حادثه خیز ‌کیلومتر ۲۵ خوی تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور سنقر ـ بیستون واقع در استان کرمانشاه، ‌تا ۳۰ آبان ماه ‌از ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر ۰ تا ۱۱ باند رفت ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور مه ولات ـ سه‌راهی شادمهر واقع در استان خراسان رضوی، تا ۳۰ مهرماه، از ساعت ۷ الی ۱۸ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر ۸ الی ۲۷ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

بزرگراه بجنورد ـ اسفراین واقع در استان خراسان شمالی، تا ۱۵ آبان، ساعت ۸ الی ۱۷ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور بردسکن ـ سبزوار واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۱ شهریور لغایت ۳۱ مهر‌ از ساعت ۷ تا ۱۷ ‌به دلیل اجرای عملیات مرمت و روکش آسفالت جدید حدفاصل کیلومتر ۰ الی ۴۰ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات‌ با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور بجستان ـ گناباد واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۵ ‌شهریور لغایت ۳۰ مهر‌ از ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور بجستان ـ فردوس واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۵ شهریور لغایت ۳۰ مهر ‌از ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات ماسه آسفالت‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور مشهد ـ چناران واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۵ شهریور لغایت ۳۰ مهر‌ از ساعت ۸ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات ترمیم و نصب حس‌گر جدید در کیلومتر ۱۵ مقابل راه و شهرسازی مشهد، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور رباط سنگ ـ کدکن‌ واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۸ شهریور لغایت ۲۹ آذر ‌از ساعت ۷ تا ۱۹ به دلیل اجرای عملیات راهسازی حدفاصل کیلومتر ۱۸ تا ۵۰۰+۱۸، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور رشتخوار ـ خواف واقع در استان خراسان رضوی، تا ۳۰ مهر، از ساعت ۷ تا ۱۳ به دلیل اجرای عملیات ترک‌گیری با قیر امولسیون در حدفاصل کیلومتر ۸۰۰+۹ تا ۶۰۰+۱۸ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

‌محور گناوه ـ دیلم‌ واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان‌ از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ به‌ دلیل اجرای عملیات لکه گیری و ترمیم روکش آسفالت‏، در دونقطه به طول ۶ کیلومتر تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور دیلم ـ بهبهان، واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان ‌از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ ‌به‌دلیل اجرای عملیات لکه گیری و ‌روکش آسفالت‏، حدفاصل گردنه عامری تا انتهای حوزه به سمت بهبهان به طول ۷ کیلومتر‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور کنگان ـ خور موج، واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان‌ از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات لکه گیری و‌ روکش آسفالت‏ حدفاصل پل سه راهی دیر تا شهر دوراهک به طول ۵۰۰+۲ کیلومتر تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور برازجان ـ دالکی، واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان ‌از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ ‌به‌ دلیل اجرای عملیات لکه گیری و‌ روکش آسفالت‏، حدفاصل پلیس راه دالکی به سمت دالکی به طول ۶ کیلومتر ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور بوشهر ـ برازجان، واقع در استان بوشهر، مورخ ۲۰ شهریور لغایت ۲۰ آبان از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ به‌ دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت‌ حدفاصل سه راهی گز بلند تا روستای خوشاب به طول ۲ کیلومتر‌ تردد همزمان با اجرای عملیات‌ با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور اهرم ـ فراشبند‌ واقع در استان بوشهر، تا ۲۰ آبان، از ساعت ۵:۳۰ الی ۱۶ به‌ دلیل اجرای عملیات درزگیری‌ حد فاصل خروجی اهرم به فراشبند به طول ۵ کیلومتر ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور پلیس راه (اصفهان – شیراز) ـ مبارکه‌ واقع در استان اصفهان، از ۱ شهریور تا ۲۹ اسفند‌ از ساعت ۸ تا ۱۸ به‌ دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل کیلومتر ۱۰ تا‌ ۱۶ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

محور بردسکن – بجستان، واقع در استان خراسان رضوی، از پنجم مهر لغایت ۱۵ آذر ‌از ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات درزگیری و لکه گیری حدفاصل کیلومتر ۰ الی ۵۰۰+۱۷ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور بردسکن – کاشمر، واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۵ مهر لغایت ۱۵ آذر از ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات درزگیری و لکه گیری حدفاصل کیلومتر ۰ الی ۸ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور بردسکن – درونه‌ واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۵ مهر لغایت ۱۵ آذر‌ از ساعت ۷ تا ۱۸ به دلیل اجرای عملیات درزگیری و لکه گیری‌ حدفاصل کیلومتر ۵۰۰+۱۴ تا ۶۰ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور نیشابور – فرعی گلبو ‌واقع در استان خراسان رضوی، از پنجم مهرماه تا پنجم آذر به طور ۲۴ ساعته به دلیل اجرای عملیات احداث پل ‌حدفاصل کیلومتر ۱۲ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از کنارگذر احداثی انجام می‌شود.

محور سه راهی شادمهر – کاشمر‌ واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۱۱ مهر لغایت ۱۹ آذر ‌ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌، حدفاصل کیلومتر ۰ تا ۱۷ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور کاشمر – نیشابور‌، واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۱۸ مهر لغایت ۱۰ آبان‌، ساعت ۸ ‌تا ۱۴ به دلیل اجرای عملیات درزگیری‌، حدفاصل کیلومترهای ۲۰ تا ۲۸ و ۳۹ تا۵۰ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور ابرکوه ـ دهشیر‌ واقع در استان یزد، مورخ ۸ مهر لغایت ۱۸ آذر‌ از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۶ به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت‌ حدفاصل کیلومتر ۸۶ ‌تا ۱۳۷ ‌تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.‌

‌محور سلطان آباد – فیروزه ‌واقع در استان خراسان رضوی، مورخ ۱۶ مهر لغایت ۱۶ آبان ساعت ۷ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات آسفالت سرد حدفاصل کیلومتر ۰ تا ۱۳ تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

محور مهریز ـ میبد‌ واقع در استان یزد، مورخ ۱۶ مهر لغایت ۱۱ آبان‌ از ساعت ۸ تا ۱۷ به دلیل اجرای عملیات نصب تیر چراغ روشنایی‌ محدوده پایانه بار یزد‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

* گزارش هواشناسی‌

بنابراین گزارش امروز پنجشنبه و فردا جمعه در استان‌های شمالی کشور و دامنه البرز کاهش نسبی دما به همراه ابرناکی، بارش باران، رعد و برق ، وزش باد و در مناطق مستعد ریزش تگرگ خواهند داشت.

امروز‌ در برخی مناطق شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر رگبار و رعد و برق پراکنده را شاهد خواهیم بود.

‌طی دو روز آینده در مناطقی از جنوب و جنوب شرق کشور، به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، ابرناکی، رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده است و امروز دریای خزر و خلیج فارس مواج است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری