کد خبر: 7830

معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان قم گفت: همزمان با نخستین روز هفته نیروی انتظامی و مقارن با هفته ملی کودک شهرک ترافیک ۱۴ مهر ماه در استان قم افتتاح می‌شود.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، محمد خلج ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته ملی کودک، با اشاره به برنامه‌های پلیس راهور استان به این مناسبت اظهار کرد: همزمان با نخستین روز هفته نیروی انتظامی و مقارن با هفته ملی کودک شهرک ترافیک 14 مهر ماه در استان قم افتتاح می‌شود.

معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان قم با بیان اینکه 14 مهرماه شهرک ترافیک به افتتاح می‌رسد، افزود: این شهرک مقابل بوستان الغدیر از 14 تا 20 مهرماه پذیرای دانش آموزان استان است.

وی تصریح کرد: کار‌شناسان راهور در مدت هفته ملی کودک در شهرک ترافیک کار آموزش فرهنگ ترافیکی را به کودکان و نوجوانان به عهده دارند.

خلج با بیان اینکه حضور در شهرک ترافیکی برای دانش اموزان مقطع سوم ابتدایی الزامی است، عنوان کرد: همچنین در این هفته پیام مهر نیز به مناسبت آغاز سال تحصیلی قرائت می‌شود.

معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان قم خاطرنشان کرد: به مناسبت هفته ملی کودک معاونت فرهنگ ترافیک راهور استان همچنین برگزاری همایش همیاران پلیس را در مجتمع فرهنگی و ورزشی مردم را در دستور کار دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری