کد خبر: 15599

مدیرعامل بیمه سلامت اولویت‌های بیمه سلامت در سال جدید را تشریح کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، انوشیروان محسنی صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه بیمه آتیه‌سازان حافظ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توانمندسازی بیمه‌شدگان از اولویت‌های کاری بیمه سلامت در سال ۹۴ است.


وی با بیان اینکه از سازمان مدیریت مجوز ایجاد مرکزی با عنوان اداره کل توانمندسازی بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت را دریافت کردیم، بیان داشت: با راه‌اندازی این مرکز نسبت به توانمندسازی تمام بیمه‌شدگان کشور اقدام می‌کنیم.

مدیرعامل بیمه سلامت با اشاره به اینکه در آبادان کارگاهی در این زمینه برگزار کردیم، ادامه داد: بنا داریم با استفاده از فضای مجازی و همچنین ارسال پیامک به گروه هدف، توانمندسازی بیمه‌شدگان را انجام دهیم.

محسنی با بیان اینکه خرید راهبردی خدمات سلامت نیز از دیگر اولویت‌های ما در سال جدید است، تصریح کرد: آیین‌نامه خرید خدمات سلامت در هیئت دولت مصوب شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه نیاز داریم خدمات سلامت براساس پروتکل‌های بین‌المللی ارائه شود و در تجویزها اختلاف معنادار نداشته باشیم، افزود: از مولفه‌های کشورهای موفق، یکسان‌سازی پوشش بیمه‌ای است که ما سعی کردیم پیش شرط این کار را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه وزیر کار در نیمه دوم فروردین یکسان‌سازی پوشش بیمه پایه و عمومی را اعلام می‌کند، خاطرنشان کرد: این اقدام را در برنامه ششم باید به عنوان تکلیف قانونی لحاظ کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری