کد خبر: 15591

برنامه "ویژه تحویل سال" رادیو ایران که با اجرای هنرمندان باسابقه رادیو ژاله علو و بهزاد فراهانی روی آنتن رفت، از جمله برنامه‌های رادیویی بود که در تماس‌های مخاطبان از آن قدردانی شد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، برنامه‌ «کلاه قرمزی» و مجموعه طنز «درحاشیه» گوی سبقت را از دیگر برنامه‌های سیما در جلب نظر مخاطبان ربودند.


روابط عمومی رسانه ملی با ارسال این خبر آورده است از آمار بدست آمده از تماس‌های مخاطبان برنامه‌های سیما با امور مخاطبان روابط عمومی صداوسیما، بیشترین میزان رضایت‌مندی از برنامه‌های ویژه نوروزی به این دو برنامه اختصاص یافته و سریال‌‎های «فوق سری» شبکه یک و «آسمان من» شبکه افق در رتبه های بعدی قرارگرفته‌اند.

از مجموع برنامه‌های رادیویی نوروز نیز برنامه «نغمه‌های نوروز» رادیو فرهنگ برگزیده نظر مخاطبان این رسانه بوده است. موسیقی‌های پخش شده از "رادیو پیام" و "رادیو آوا" نیز با اقبال مواجه شده و برنامه "ویژه تحویل سال" رادیو ایران که با اجرای هنرمندان با سابقه رادیو ژاله علو و بهزاد فراهانی روی آنتن رفت از جمله برنامه‌های رادیویی بود که در تماس‌های مخاطبان از آن قدردانی شد. در مجموع، تنوع برنامه‌های نوروزی صداوسیما این روزها موجب بالا رفتن میزان تماس‌ها با امور مخاطبان روابط عمومی شده و کارکنان این واحد در تعطیلات نوروز روزهای پرکاری دارند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری