کد خبر: 14039

جمعی از پرستاران و کامیون‌داران کشور صبح امروز برای رسیدگی به خواسته‌هایشان مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، جمعی از پرستاران و کامیون‌داران از سراسر کشور صبح امروز (یکشنبه ۳ اسفند ماه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

نماینده تجمع‌کنندگان پرستاران درباره مشکلاتشان گفت: یکی از خواسته‌های ما، اجرای بدون قید و شرط قانون بر زمین مانده تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و اجرای کامل قانون ارتقای بهره‌وری است.

وی افزود: خواسته دیگر ما اجرای عدالت در پرداخت تا سه برابر اختلاف و همچنین تغییرات بنیادی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که بر این اساس برخی مناصب و پست ها در گروه پیراپزشکان قرار گیرد.

همچنین تجمع دیگری از سوی جمعی از کامیون‌داران کامیون دانگ فنگ T۳۰۰مقابل مجلس صورت گرفته که نماینده این تجمع‌کنندگان گفت: این تجمع بعد از ۷ سال برای چندمین بار صورت گرفته است.

وی ادامه داد: شرکت سایپا دیزل، کامیون دانگ فنگ T۳۰۰ چینی که کارائی نداشته و استاندارد نیست را به جای نیسان دیزل ژاپن و به جای ۳۰ میلیون تومان تمام شده، ۵۰ میلیون نقدی و ۷۴ میلیون به صورت اقساط حساب کرده است.

این نماینده تجمع‌کنندگان اضافه کرد: اکنون سایپا دیزل تعدادی کامیون را توقیف کرده و اعلام کرده در صورت عدم تسویه حساب، بقیه کامیون‌ها را نیز توقیف و کارت سوخت آنها را باطل می‌کند، از این رو از مسئولان خواهشمندیم عدالت را برای ما اجرا کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری