کد خبر: 14014

مدیر مرکز جامع ترمیم زخم و بافت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از درمان زخم مزمن با استفاده از ۴ راهکار نوین درمانی در این مرکز خبر داد.

به گزارش قم خبر، دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید مدیر مرکز جامع ترمیم زخم و بافت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: کلینیک چند تخصصی زخم مزمن ضمن ارزیابی دقیق علل بروز زخم سعی دارد با فراهم ساختن فن آوری موجود در ترمیم روند زخم مزمن شامل استفاده از ترمیم نوری بافت، ماگوت تراپی، اولتراسوند، لیزرهای کم توان و درمان‌های دارویی گام موثری را در درمان بیماران بردارد.


وی با اشاره به اهداف مرکز جامع ترمیم (زخم و بافت)افزود: هدف این مرکز، ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در هر بخش از بدن شامل زخم های اندام تحتانی و پا، شکم و پشت می باشد.

خدمات درمانی این مرکز در راستای پیشگیری و درمان زخم‌های حاد و مزمن ناشی از پای دیابتی، بیمارهای عروقی (شریانی، وریدی، لنفاتیک و واسکولیت)، زخم‌های ناشی از پرتودرمانی، تروما، سوختگی و زخم‌های فشاری بیماران نیازمند بوده و علاوه بر این خدمات بر روی حفظ اندام و پیشگیری از عود مجدد زخم نیز فعالیت های تخصصی لازم اعمال می گردد.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری