کد خبر: 10107

کتاب «پرسش‌های من درباره خدا» تألیف «ناصر نادری» به زودی از سوی انتشارات مدرسه برای مخاطبان کودک منتشر می‌شود.

به گزارش قم خبر ؛ ناصر نادری، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با فارس، از انتشار چندین کتاب تازه‌اش در آینده نزدیک خبر داد و گفت: کتابی را تحت عنوان «پرسش‌های من درباره خدا» برای گروه سنی کودک نوشته‌ام که در آینده نزدیک از سوی انتشارات مدرسه منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

وی با بیان اینکه این اثر یک کار مذهبی است، اضافه کرد: کتاب «پرسش‌های من درباره خدا»، در حقیقت پرسش‌هایی است که کودکان درباره خدا از پدر و مادرشان می‌کنند که بنده این سوالات را با استفاده از عنصر متن و تصویر به صورت ساده و روان آن هم به شکل تصویری برای کودکان ارائه کرده‌ام.

نادری درباره کتاب «نیایش‌های کودکانه»، عنوان کرد: این کار برای مخاطبان خردسال نوشته شده است به نوعی، با استفاده از عنصر خیال و حال و هوای ذهنی و روانی کودکان سعی کرده‌ام برخی از مفاهیم دینی را در قالب نیایش به شکل جذاب و کودکانه ارائه دهم که این کتاب هم به زودی از سوی انتشارات مدرسه به چاپ خواهد رسید.

بر اساس این گزارش، ناصر نادری متولد ۱۳۴۶ در تهران و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در حوزه فلسفه و حکمت اسلامی است که تاکنون حدود ۷۰ جلد کتاب با عناوینی «برکه آفتاب»، «به رنگ آسمان» و «یاد شیرین دوست» منتشر و به مخاطبان این عرصه، ارائه کرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری