کد خبر: 8966

در آستانه ماه محرم جلد اول تفسیر حکیم تالیف مفسر گرانقدر حضرت استاد حسین انصاریان از چاپ خارج شد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، در آستانه ماه محرم جلد اول تفسیر حکیم تالیف مفسر گرانقدر حضرت استاد حسین انصاریان از چاپ خارج شد.

امید خاکی مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالعرفان گفت: در آستانه ماه محرم جلد اول اثر ارزشمند و گرانسنگ تفسیر حکیم اثر مفسر گرانقدر حضرت استاد حسین انصاریان شامل تفسیر سوره حمد و آیات ۱ تا ۳۹ سوره بقره توسط مرکز نشر دارالعرفان از چاپ خارج شد.

خاکی افزود : تفسیر حکیم اثر جدید حضرت استاد انصاریان می باشد که در پرتو عنایات حق در ۳۰ جلد تالیف و منتشر خواهد شد. ۸ جلد این اثر تالیف شده که در موسسه فرهنگی دارالعرفان در حال ویرایش و تحقیق و آماده سازی است که انشاءالله در ماه های آینده به زیور طبع آراسته خواهد شد.

مدیر روابط عمومی دارالعرفان اضافه کرد: طبق آنچه در مقدمه این اثر آمده است سیاق این تفسیر متفاوت با تفاسیر دیگر قرآن است و طبق نظر مولف گرانقدر آن ، با بررسی جنبه های مختلف علمی ، به گونه ای که مرهمی بر دردهای جامعه و جلوه ای از نکته های جامع و دقیق قرآن برای اهل علم باشد به رشته تحریر درآمده است .

در این تفسیر بر خلاف شیوه متداول بسیاری از تفاسیر که به بحث های لغوی و یا ادبی و دیگر موضوعات بسیار پرداخته شده است ، ضمن دقت نظر در این گونه مباحث برای مفهوم گیری از آیات ، به بحث های کلیدی آیات قرآنی که در حقیقت هدف نزول این کتاب آسمانی است پرداخته شده است .

خاکی افزود : موسسه فرهنگی دارالعرفان مفتخر است در ضمن آثار متعدد حضرت استاد انصاریان این اثر فاخر که حکم نگین آثار این اندیشمند فرهیخته را دارد را به جامعه علمی تقدیم نماید و در نشر و ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت قدمی بردارد.


علاقه‌مندان جهت اطلاع بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی www.erfan.ir مراجعه نمایید و یا جهت ارسال به شهرستان با شماره ۰۲۵۳۷۷۳۵۳۵۷ تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری