مدیر موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان (عج) از تهیه و ارسال پیامک‌هایی با موضوع مهدویت در خطبه غدیر در روز عید غدیر خبر داد.

به گزارش قم خبر ، حجت الاسلام‌والمسلمین زنگنه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر، بزرگ عید مسلمانان جهان به تشریح برنامه‌های موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان (عج) در روز غدیر خم پرداخت و اظهار کرد: برگزاری مراسم خطبه‌خوانی غدیر در تمام دفاتر موسسه و همچنین برپایی جشن‌های مختلف به همراه اجرای نمایش و مسابقات فرهنگی و مذهبی از جمله برنامه‌های موسسه در روز عید غدیر است.

وی ادامه داد: برای این ایام طرح «هل اتی» را با مشارکت خیرین اجرا خواهیم کرد که در این طرح بسته‌های غذایی تهیه و به صورت بی نام و با عنوان تبرکی امام زمان (ع) به افراد نیازمند اهدا خواهد شد.

مدیر موسسه تبلیغ و انفاق امام زمان (عج) از تهیه متون پیامکی با موضوع مهدویت در خطبه غدیر خبر داد و گفت: یکی از بخش‌های برجسته خطبه غدیر، معرفی امام زمان (عج) و صفات و ویژگی‌های حضرت توسط پیامبر اکرم (ص) است که متاسفانه این بخش نیز مانند خطبه غدیر مغفول مانده است.

زنگنه خاطرنشان کرد: برای آشنایی مردم به ویژه نوجوانان و جوانان با فرازهای مهدوی خطبه غدیر، متون پیامکی تهیه شده که از روز عید به صورت مستمر برای مخاطبین موسسه و همچنین در شبکه‌های اجتماعی مجاز ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری