کد خبر: 8401

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده اعلام شد.

به گزارش قم خبر به نقل از ایسنا‌، در کنار اکران دو فیلم «شهر موش‌ها۲»که فروش آن بیش از هشت میلیارد تومان شده و نیز «آتش بس۲» که آن هم با استقبال زیادی روبه‌روست،‌ نمایش فیلم‌های ۷۰۰ میلیاردی «خوابزده‌ها» و «آرایش غلیظ» همچنان ادامه دارد.

امیر قطبی،‌ از دفتر پخش فیلمیران،‌ درباره میزان فروش جدیدترین فیلم فریدون جیرانی گفت: «خوابزده‌ها» تا شب گذشته، ۱۷ مهرماه،‌ با ۲۲ سالن در تهران ۴۸۵ میلیون تومان و در شهرستان‌ها با ۲۰ سالن، ۲۸۵ میلیون تومان فروش داشته است. وی گفت: در حال حاضر فروش کلی این فیلم به رقم ۷۷۰ میلیون تومان رسیده است.

فیلم «خانوم» تینا پاکروان هم طبق اعلام دفتر پخش حوزه هنری در دو روز گذشته، بیش از ۲۰ میلیون تومان در تهران فروش داشته و تاکنون به فروش ۲۵۳ میلیون تومان رسیده است.

همچنین میزان فروش این فیلم در شهرستان‌ها ۵۴ میلیون تومان اعلام شد. «آرایش غلیظ» حمید نعمت‌الله هم پس از ۲۲ روز نمایش در تهران ۵۸۲ میلیون تومان فروش داشته است.

به گفته خانی، از دفتر پخش هدایت فیلم،‌ این فیلم در ۱۷ سالن شهرستان هم نمایش داده می‌شود که پس از سه هفته به رقم فروش ۱۵۵ میلیون تومان رسیده است. به این ترتیب «آرایش غلیظ» تا به حال ۷۳۷ میلیون تومان فروخته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری