رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر گفت: سال گذشته یک میلیون نفر در کشور شاهد بازسازی واقعه غدیر بوده‌اند و امسال نیز ۱۱۳ نقطه کشور میزبان مردمی است که به تماشای بازسازی واقعه غدیر می پردازند.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، سردار یعقوب سلیمانی، در دیدار با آیت الله نوری همدانی اظهار کرد: ستاد بازسازی واقعه غدیر از سال 89 و با رهنمودهای علما و عنایت حضرت علی (ع) آغاز به کار کرد.

رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیرسازمان بسیج مستضعفین در این دیدار با اشاره به مردمی بودن بازسازی وافعه غدیر افزود: این ستاد در سال 89 در استان قم در منطقه کوه خضر نبی (ع) شروع به کار کرد و بسیاری از بزرگان و علما از این منطقه  بازدید کردند و آن را مورد تأیید قرار دادند.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد ستاد بازسازی واقعه غدیر گفت: در سال‌های گذشته این حرکت در شهرهای مختلف کشور گسترش یافته است و در سال 92 در 120 نقطه در شهرستان‌های کشور واقعه غدیر بازسازی شده است.

رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر افزود: در سال گذشته و به واسطه اطلاع رسانی در رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها یک میلیون نفر در کشور شاهد این رویداد بوده‌اند.

 سلیمانی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی  در استان یزد و آموزش افراد اجرائی در بازسازی واقعه غدیر گفت: امسال در 113 نقطه از ایران شاهد برگزاری مراسم بازسازی واقعه غدیر هستیم که قطعاً با حمایت علما و تشویق آن‌ها برگزار می‌شود.

رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیر، با تاکید بر لزوم راهنمایی علما همچون آیت الله نوری همدانی در بهبود کارایی این ستاد عنوان کرد: امسال تلاش داریم مراسم بازسازی از لحاظ محتوا، هم افزایی و تطابق در بیشترین میزان شباهت با. اقعه غدیر باشد.

وی افزود: امیدواریم در سال آینده با کمک سپاه علی ابن ابی طالب بازسازی واقعه غدیر در خارج از کشور و در شهرهایی چون نجف و کربلا برگزار شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری