آیت الله سبحانی علم را ستون فقرات حوزه علمیه عنوان کرد و گفت: فقه و اجتهاد شیعه را مطرح نگه داشته است از همین رو طلاب باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشند و مطالعه و مباحثه را جدی دنبال کنند.

به گزارش قم خبر، آیت الله جعفر سبحانی صبح امروز در جلسه درس خارج اصول خود در شبستان مسجد اعظم حرم حضرت معصومه (س) با تاکید براینکه طلاب باید برای کسب علوم دینی و تحصیل اهتمام جدی داشته باشند، اظهار کرد: طلاب باید به حدی در راه کسب علوم دینی اهتمام داشته باشند که در خواب و بیداری از آن غافل نشود.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه طلاب باید هم و غم و تلاش خود را برای فراگیری علوم دینی معطوف کنند، افزود: طلاب باید برای حضور در کلاس های درس حضور پرشوری داشته باشند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تاکید بر لزوم اهتمام طلاب بر مطالعه، مباحثه و فراگیری علوم دینی، تصریح کرد: از دیگر مسائل مهم این است که مطالعات سیاسی و اطلاعات از اوضاع جهان باید در حد یک ضرورت باشد.

وی علم را ستون فقرات حوزه علمیه عنوان کرد و گفت: فقه و اجتهاد شیعه را مطرح نگه داشته است از همین رو طلاب باید در این زمینه اهتمام جدی داشته باشند و مطالعه و مباحثه را جدی دنبال کنند.

انتهای پیام/
 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری