کد خبر: 64

فرمانده سپاه قم:

فرمانده سپاه قم گفت: مردم ایران درتمامی عرصه‌ها بیدارهستند زیرا مردم می‌خواهند در مسیر ولایت حرکت کنند و حرکت در این مسیر بود که آزادی خرمشهر را رقم زد.

به گزارش قم خبر و به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سردار مهدی مهدوی‌نژاد عصر امروز در مراسم تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که همزمان با هفته مقاومت و پیروزی در گلزار شهدای سوم خرداد قم برگزار شد با اشاره به اینکه قبل از انقلاب ما بسیاری خاک‌های کشورمان را به دولت‌های دیگر تقدیم کرده‌ایم اظهار کرد: بعد از انقلاب اسلامی در زمانی که دشمنان نظام اسلامی ۸ سال بر ما فشار وارد کردند جوانان این مرز و بوم اجازه ندادیم تا ذره‌ای از خاک کشور به بیگانگان داده شود.

فرمانده سپاه قم با اشاره به اینکه دشمنان ما فقط به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی بودند تصریح کرد: در‌‌ همان زمان جوانانی با دفاع از ولایت و حرکت در مسیر آرمان‌ها انقلاب توانستند مثل یک کوه ایستادگی کنند.

سردار مهدوی‌نژاد تاکید کرد: حماسه بی‌نظیر رزمندگان دفاع مقدس با دستان خالی رقم خورد و در حالی که هیچ کس تصورش را نمی‌کرد که این جوانان بتوانند خرمشهر را پس بگیرند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان آمدند و بخش بزرگی از این کشور را هم در بخش جنوب و هم در بخش غرب به تصرف خود درآوردند خاطر نشان کرد: در این زمان مردم پس از یک سال خودشان را پیدا کردند و پس از گذراندن آموزش‌های لازم وارد جنگ تمام عیار می‌شوند و می‌توانند ۵ عملیات بسیار بزرگ را با موفقیت انجام بدهند.

فرمانده سپاه قم تصریح کرد: عملیات بیت المقدس یک عملیات سنگین و بزرگ بود که هر شخصی از عهده‌اش بر نمی‌آمد، این عملیات از ۳ خرداد ماه سال ۶۰ شروع و تا ۳ خرداد ماه سال ۶۱ زمان برد و بر همین اساس است که می‌گوییم فتح خرمشهر فتح ارزش‌های والای انسانی و درس‌هایی بزرگی از ایثار و شهادت است.

وی با اشاره به اینکه برخی می‌خواهند این نور خدا را در دل‌های مردم خاموش کنند خاطرنشان کرد: مردم ایران درتمامی عرصه‌ها بیدارهستند زیرا مردم می‌خواهند در مسیر ولایت حرکت کنند و آن‌ها این ولایت را به عنوان یک اصل والا پذیرفته‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری