کد خبر: 6034

نمی دانم اینگونه اجتماعات تا کی دایر خواهنـد بود ... ۵ سال ؟ ۱۰ سال ؟ ۱۵ سال ؟ کاش فرصتی فراهم می شد و با همان مدیریت جهادی معروف ، تمام داشته های فرهنگی دفاع مقدس را از سینۀ اینان بیرون می کشیدیم ...

به گزارش قم خبر ؛ امیر خورشیدی فرد ضمن بیان این مطلب در گفتگو با روابط عمومی گروه تلویزیونی از آسمان گفت: دوربین ما این هفته یکبار دیگر به میان آزادگان رفتـه است تا گوشه ای از حقایق دوران سخت اسارت را روایت کنـد.

این کارگردان و تهیـه کنندۀ برنامه های تلویزیونی با گرامیداشت دهۀ کرامت افزود: در این برنامه علاوه بر هم صحبتی با آزادگان عزیز چرایی و چگونگی حفظ روحیه آزادگان در آن روزها مورد بررسی قرار گرفته و مخاطبان شاهد شوخی ها و لبخنـدهای آزادگان خواهند بود.

خورشیدی فرد در پایان این گفتگوی کوتاه آزادگی را از فصلهای غریب کتاب دفاع مقدس برشمرد و ادامه داد: گروه تلویزیونی از آسمان به لطف عنایت شهدا تا کنون دهها برنامه با موضوع آزادگان تولید و از شبکۀ دو سیما پخش کرده است و به شرط توفیق حضور در این عرصه را با جدیت و توان بیشتر ادامه خواهد داد.

گفتنی است این برنامه جمعه ۱۴ شهریورماه جاری ساعت ۱۹ از شبکۀ دو سیما به روی آنتن خواهد رفت.

از عوامل این برنامه می توان به جعفر اکبری (تصویر بردار) بابک مهدی زاده (تدوین)، مرتضی اعطاسی (دستیار تصویربردار)، نادر گوهر سودی (گوینده)، عباس خورشیدی فرد (روابط عمومی) و حمید بناء (نویسنده) اشاره کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری