امام جمعه قم گفت: به برکت حضور حضرت معصومه (س) در شهر قم، حوزه علمیه در این شهر تاسیس شد و امام خمینی (ره) از شهر قم قیام خود را آغاز کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، آیت الله سید محمد سعیدی صبح امروز در مراسم خطبه خوانی در حرم حضرت معصومه (س) با اشاره به ولایت مداری مسئولان اظهار کرد: افتخار ما این است که مسئولانی در نظام داریم که ولایت در جان آنها رسوخ کرده است و ما باید قدر زندگی در نظام اسلامی را بدانیم و از حریم ولایت پاسداری کنیم.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) شهر قم را از شهرهای با سابقه در زمینه ولایت مداری دانست و افزود: به برکت حضور حضرت معصومه (س) در شهر قم، حوزه علمیه در این شهر تاسیس شد و امام خمینی (ره) از شهر قم قیام خود را آغاز کرد و ایشان از این شهر صدای انقلاب اسلامی را به تمام جهان رساند.

وی تصریح کرد: ما مفتخر هستیم که با استقرار نظام اسلامی در کشور، اهدافی که شیعه از قرن ها پیش به دنبال آن بود، تا حدی محقق شد، البته ما نگاه به قله داریم.

آیت الله سعیدی با اشاره به تقارن دهه کرامت و هفته دولت گفت: تقارن هفته دولت با دهه کرامت را گرامی میدارم و مسئولان با توجه به تقارن این دو مناسبت، مسئولیت خود را به خوبی انجام دهند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری