مردم ورزش‌دوست قم در هفتمین روز شهریور ماه و به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) در همایش بزرگ ورزش همگانی قم شرکت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: پیاده‌روی مردم قم از حرم تا حرم به مناسبت میلاد کریمه اهل بیت (س) برگزار می‌شود

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، توسط متولی اصلی ورزش یعنی اداره کل ورزش و جوانان استان قم و در راستای توسعه ورزش همگانی برنامه‌ریزی برگزاری هفدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی قم به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) صورت گرفته است.

بدین ترتیب هفدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی قم به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) در نخستین جمعه شهریور ماه برگزار می‌شود تا بلکه سرانه مشارکت مردم قم در فعالیت‌های همگانی ورزش نسبت به گذشته که چیزی نزدیک به 15 درصد بوده است افزایش یابد.

هفدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی استان قم در هفتمین روز شهریور ماه و به مناسبت دهه کرامت و سالروز میلاد نورانی حضرت فاطمه معصومه (س) در مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص) و از حرم مطهر کریمه اهل بیت تا مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.

به همین منظور جلسه هماهنگی برگزاری این همایش صبح امروز با حضور حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، سیدمهدی غیاثی معاون توسعه امور ورزش، محمدرضا نیکوگفتار معاون توسعه منابع و پشتیبانی، مقدم مسئول حراست، اسماعیل زند رئیس گروه ورزش همگانی و سعید معارفوند سرپرست روابط عمومی این اداره کل برگزار شد و میهمان ویژه آن مسعود اقدسی حامی مالی برگزاری این همایش و مدیر موسسه مالی و اعتباری کوثر بود.

در این جلسه هماهنگی‌های لازم در خصوص برگزاری مطلوب این همایش صورت گرفت و قرار بر این شد نحوه اطلاع‌رسانی به عموم مردم قم و شهروندان و همچنین شیوه توزیع بلیط‌های قرعه‌کشی و مسیر برگزاری همایش (بلوار پیامبر اعظم «ص») در جلسه روز پنجشنبه شانزدهم مرداد ماه در این اداره کل با حضور رئیس هیئت ورزش‌های همگانی و سایر اعضا ستاد برگزاری این همایش مشخص شده و تصمیمات نهایی در خصوص موضوعات مورد نظر گرفته شود.

مدیر موسسه مالی و اعتباری کوثر استان قم نیز در در این جلسه اظهار کرد: موسسه مالی و اعتباری کوثر از مشارکت در برگزاری برنامه‌های ورزشی اهداف تبلیغی و مادی ندارد و فقط برای کمک به توسعه ورزش همگانی و ارتقاء سلامت جامعه تلاش می‌کند.

مسعود اقدسی تصریح کرد: در واقع هدف اصلی ما تلاش برای تحقق فرمایشات ارزشمند مقام معظم رهبری در زمینه توسعه ورزش همگانی است که همواره مورد تاکید ایشان بوده و ما نیز به سهم خود قصد ایفای نقش در این مسیر مهم را داریم.

در استان قم طی این سال‌ها اقدامات خوبی برای توسعه ورزش همگانی صورت گرفته و ششم تیر ماه سال جاری شانزدهمین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در قم به انجام رسید و حالا قرار است هفدهمین همایش روز هفتم شهریور ماه و در آستانه هفته دولت به انجام برسد. بدین ترتیب اداره کل ورزش و جوانان استان قم با هدف جذب حداکثری مردم قم به فعالیت‌های همگانی ورزش، قصد دارد دومین همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی سال جاری را به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) برگزار کند و جزئیات برگزاری آن به زودی به شهروندان علاقمند به شرکت در این همایش اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری