کد خبر: 4043

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قم از فعالیت بیش از یک‌هزار و 600 حلقه صالحین در رده‌های مختلف بسیج زنان استان قم خبر داد و گفت: از جمعیت 564 هزار نفری زنان استان مذکور، 150 هزار نفر بسیجی هستند.

خبرگزاری فارس: 1600 حلقه صالحین در استان قم فعالیت دارند

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، لیلا حیدری در همایش مطلع فاطمی که امروز در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد از فعالیت بیش از یک‌هزار و +600 حلقه صالحین در رده‌های مختلف بسیج زنان استان قم خبر داد و گفت: از جمعیت 564 هزار نفری زنان استان، 150 هزار نفر بسیجی هستند.

وی اضافه کرد: گردان‌های الزهرا(س) و کوثر نیز به صورت متداوم در حال آموزش و تقویت علوم خود هستند و در هر لحظه آماده انجام ماموریت‌های محوله خواهند بود.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) به توسعه و تعمیق فرهنگ حجاب در جامعه توسط بسیج جامعه زنان اشاره کرد و گفت: در کارگاه‌های آموزشی، روش چهره به چهره برای مربیان حلقه‌های تربیتی صالحین آموزش داده شده است.

وی ادامه داد: 2 هزار مربی در قالب طرح فرهنگی مشکات برای مدارس آموزش و پرورش و همچنین دو هزار مربی در شبکه‌های خوشه‌ای بسیج محلات آموزش دیده‌اند و امروزه در سطح استان قم در حال فعالیت هستند.

حیدری تصریح کرد: تاکنون با روش چهره به چهره 2 هزار نفر از آسیب دیدگان تهاجم بد حجابی دشمن نجات یافته و به سمت حلقه‌های صالحین هدایت شده‌اند.

وی از برگزاری کارگاه‌های تخصصی در بسیج جامعه زنان خبر داد و ابراز کرد: مطالبات رهبر معظم انقلاب از خانواده و بانوان در این کارگاه‌ها بررسی و برای اجرایی شدن آن‌ها اقدامات مورد نیاز به تصویب و برای اجرا به معاونت‌ها ابلاغ می‌شود.

حیدری با اشاره به شناسایی 129 شهیده زن در استان قم بیان کرد: حلقه‌های صالحین  با خانواده این بزرگواران دیدار کرده و با آرمان‌های شهیدان تجدید میثاق کرده‌اند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) خاطرنشان کرد: برگزاری ویژه برنامه میلاد کوثر و یادواره 129 شهیده استان قم بخش دیگری از اقدامات جامعه بسیج زنان سپاه استان قم است.

وی افزود: مسابقات فرهنگی و ورزشی بسیاری برای جامعه زنان برگزار شد و 20 هزار بسیجی در آن‌ها شرکت کردند.

حیدری با بیان تاثیرات برگزاری نمایشگاه‌های بصیرتی متذکر شد: همایش‌ها و نمایشگاه‌های بصیرتی بسیاری به منظور آشنایی مردم با تهاجمات و آسیب‌های دجال واره به همت پایگاه‌ها و حوزه‌های این قشر برگزار شده است.

وی فعالیت مهدهای قرآنی را بخش دیگری از اقدامات بسیج جامعه زنان دانست و گفت: با همکاری خواهران بسیجی، جهیزیه دختران مستعد بسیاری در طرح پیوند آسمانی تهیه و به آن‌ها اهدا شد.

حیدری ادامه داد: گروه‌های جهادی بسیج خواهران استان قم اقدامات بسیار موثری در مناطق و روستاهای محروم داشته‌اند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) عنوان کرد: امر به معروف و نهی از منکر توسط مربیان تخصصی در پایگاه‌های بسیج ترویج و گسترش داده می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری