پنجمین یادواره 128 شهید منطقه دروازه ری قم با عنوان دروازه وصال در مسجد حضرت ولی‌عصر (عج) این منطقه برگزار می‌شود.

 
خبرگزاری فارس: پنجمین یادواره دروازه وصال در قم برگزار می‌شود

به گزارش قم خبر ، رئیس ستاد یادواره 128 شهید منطقه دروازه ری قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: این یادواره امشب بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت ولی عصر (ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدی طائب برگزار خواهد شد.

علیرضا ملکیان افزود: امیر سرتیپ خلبان حسین چیت‌فروش رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در این مراسم به خاطره‌گویی خواهد پرداخت.

فرمانده پایگاه حضرت ولی‌عصر (عج) شهدای دروازه ری ادامه داد: محمدرضا طاهری مدیحه‌سرایی و مهدی آقابیگی اجرای این مراسم فرهنگی را به عهده خواهند داشت.

وی با اشاره به این‌که امروزه 88 سال از تاریخ تخریب قبور ائمه بقیع در هشت شوال 1220 هجری می‌گذرد، گفت: یکی از اهداف این یادواره شهدا یادآوری این واقعه تاسف‌بار است.

ملکیان تصریح کرد: محوریت برگزاری این جلسه پس از گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بازگویی جنایات وهابیون در تخریب قبور ائمه بقیع است.

وی به برگزاری جلسات ستاد یادواره 128 شهید منطقه دروازه ری قم از یک ماه قبل، پیش از ماه مبارک رمضان اشاره کرد و ادامه داد: این جلسات تا یک هفته مانده به پایان ماه مبارک رمضان به طول انجامید.

رئیس ستاد یادواره 128 شهید منطقه دروازه ری قم از همکاری حوزه 2 شهید قربانی، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، شهرداری و مرکز صدا و سیمای قم در راستای برگزاری این یادواره شهدا تقدیر کرد و گفت: یکی از برنامه‌‌های جانبی این یادواره ختم قرآن کریم توسط خواهران حاضر در جلسه خواهد بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری