کد خبر: 16052

دبیر اجرایی کمپین آرامش سلامت روان از هدیه ۲۰۰ هنرمند، ورزشکار و اهالی رسانه به عنوان "بخشش" به ۵ هزار کودک با هدف نیل جامعه به سمت فراگیری روش‌های آرام سازی در مواجهه با دغدغه‌های زندگی خبر داد.

به گزارش قم خبر ، مسعود جلالی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه کمپین آرامش سلامت روان که با مشارکت بیش از ۲۰۰ نفر از هنرمندان سینما، ورزشکاران و اهالی رسانه با هدف نیل جامعه به سمت فراگیری روش‌های آرام سازی در مواجهه با دغدغه‌های زندگی شهرنشینی شروع به کار کرده است، اظهار داشت: این کمپین در نخستین قدم از فعالیت خود که "بخشش" نام گرفت توفیق ارائه خدمت به ۵ هزار کودک و نوجوان نیازمند را در قالب اهدا پوشاک کامل برای سال جدید را پیدا کردند.

دبیر اجرایی کمپین آرامش سلامت روان ادامه داد: همچنین در قالب طرح "هدیه خدا" بیش از ۳ هزار بسته مواد غذایی مورد نیاز خانوار به خانواده‌های نیازمند شهر تهران اهدا شد.

جلالی تصریح کرد: در دومین قدم از این طرح قرار است به مقوله آرامش معنوی توجه ویژه ای شود و اهداف و نتایج ماحصل از این قدم توسط کارشناسان و طراحان این کمپین تبیین شود.

دبیر اجرایی کمپین آرامش سلامت روان خاطرنشان کرد‌: آروزی حامیان و مجریان این طرح این است که در سال جدید به ایده‌آل‌های یک زندگی ایرانی اسلامی نزدیکتر شویم و بتوانیم به نحوی موثرتر اقشار کمتر توجه شده در جامعه را مورد حمایت و تشویق قرار دهیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری