کد خبر: 15327

مدیرکل کمیته امداد قم:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم از اهمیت ویژه تحصیل مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: درحال حاضر بیش از هزار دانشجو و 4هزار و 200 دانش آموز از خدمات حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) استفاده می کنند.

 عبداله جلالی در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، بااشاره به تلاش کمیته امداد امام خمینی(ره) برای ارائه خدمات مشاوره به مددجویان اظهار داشت: در راستا حمایت از مددجویان به آنها در چندین مرکز مشاوره تحصیلی و ازدواج ارائه می شود.

 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان تلاش برای خودکفایی مددجویان افزود: در راستای تلاش برای استقلال مادی مددجویان در سال گذشته بیش از 1250 شغل ایجاد شده است که 4050 نفر از مددجویان نیز در راستای توانمندی اشتغال نیز از کلاس های آموزشی کمیته امداد(ره) استفاده کردند.
 
وی بااشاره به تلاش برای کاهش وابستگی افراد به حمایت های مادی کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح کرد: به منظور جلوگیری از وابستگی افراد سالانه ده درصد از این افراد از چرخه حمایتی خارج می شوند و درصورت وجود افراد دارای اولیت آنها جایگزین می شوند.
 
جلالی با اشاره به جامعه آماری نخبگان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بیش از 80 نفر از جامعه آماری دانش آموزان تحت پوشش کمته امداد امام خمینی(ره) که به بیش ار 4200 نفر می رسند در زمینه های حفظ قرآن و تحصیل دارای رتبه های بالایی هستند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم عنوان کرد: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی طرح ارائه مشاوره برای ازدواج زنان سرپرست خانوار در دستور کار قرار گرفته است.
 انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری