کد خبر: 15252

معاون فرهنگی آستانه مقدسه کریمه اهل بیت(س):

معاون فرهنگی و معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه(س) از برگزاری بزرگترین برنامه فرهنگی ویژه اردو زبان ها در حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) به مدت سه شب خبر داد.

حجت الاسلام مهدی احمدی در گفت و گو با خبرنگار قم خبر، بااشاره به برنامه های حرم کریمه اهل بیت(س) ویژه زائران و مسافران غیر ایرانی اظهار داشت: همزمان با لحظه های تحویل سال، برنامه ها به چهار زبان برگزار می شود.
 
 معاون فرهنگی آستانه مقدسه کریمه اهل بیت(س) افزود: پس از لحظه تحویل سال نو پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت سال جدید برای زائران و مسافران غیر ایرانی ترجمه و پخش می شود.
 
وی بااشاره به برنامه های حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) برای اردو زبان ها تصریح کرد: ویژه برنامه نوروز در سبستان سوم مسجد اعظم برای اردو زبان ها برگزار می شود و سخنرانان آن نیز عروج الحسن از هندوستان، میرحسن از پاکستان و رضا عبازیدی از انگلستان هستند.
 
حجت الاسلام احمدی بااشاره به برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه زائران غیر ایرانی در حرم حضرت معصومه(س) عنوان کرد: مسابقه فرهنگی به رنگ یاس یکی از برنامه های مهم حرم مطهر برای زائران غیر ایرانی است و در کنار آن نیز مشاوره و پاسخگویی به سئوالات زائران در دستور کار قرار می گیرد.
 
معاون فرهنگی و معارف قرآن و عترت آستان مقدس حضرت معصومه(س)گفت: بزرگترین بزرگ‌ترین ویژه برنامه اردوزبانان حاضر در حرم حضرت معصومه(س) سه روز نخست فروردین بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار می شود.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری