کد خبر: 9792

گروه‌های سیاسی بحرین با انتشار تصاویری از هتک حرمت نمادهای عاشورایی توسط نیروهای نظام بحرین تاکید کردند که این عملیات علیه مقدسات شیعیان همچنان ادامه دارند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، نیروهای امنیتی نظام بحرین به بهانه‌های واهی اقدام به هتک حرمت‌ نمادهای عاشورایی کرده و ساعات بامداد و سحر را برای چنین اقداماتی انتخاب می‌کنند.

جمعیت الوفاق بحرین صبح یک‌شنبه در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» با انتشار تصاویری از هجمه نیروهای آل خلیفه به نمادهای عاشورایی، تاکید کرد که چنین اقداماتی همچنان ادامه داشته و تا ساعات ابتدایی امروز نیز در شهرک «شهرکان» مشاهده شده‌اند.

بر اساس این گزارش، نیروهای آل خلیفه بامداد و سحرگاه را برای یورش، تخریب و جمع آوری نمادهای عاشورایی انتخاب می‌کنند (و در ساعات خلوت پرچم‌ها و نمادهای عاشورایی را از سطح خیابان‌ها و معابر جمع‌آوری می‌کنند).

نیروهای آل خلیفه بدون توجه به اکثریت شیعیه ملت بحرین، از چند روز قبل از فرا رسیدن ماه محرم الحرام اقدامات خصمانه خود علیه نمادهای عاشورایی را آغاز کرده که با محکومیت‌ شدید نهادهای حقوق بشری و گروه‌های سیاسی و مذهبی مواجه شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری