جنبش یاران انقلاب ۱۴ فوریه بحرین با صدور بیانیه‌ای، انقلاب بحرین را نشات گرفته از راه حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، اهل بیت عصمت و طهارت و قیام پیامبران الهی در مسیر مبارزه با ظلم و طاغوت عنوان کرد.

به گزارش قم خبر، تسنیم به نقل از شبکه العالم، نوشت:


در این بیانیه بر ضرورت ادامه مقاومت و مبارزه به ویژه در ایام محرم و عاشورای حسینی (ع) تا ریشه کن شدن خاندان فاسد آل خلیفه و اخراج اشغالگران سعودی و نیروهای به اصطلاح "سپر جزیره" از این کشور تاکید شده است.

 
خروج استعمار آمریکایی ـ انگلیسی، برچیده شدن پایگاه های نظامی آنان، خروج مستشاران امنیتی و نظامی بیگانه از بحرین، تحقق خواست مردم از طریق همه پرسی برای تعیین سرنوشت و انتخاب نظام سیاسی جدید که در آن مردم بحرین منبع تمام قوا باشند، از دیگر مفاد این بیانیه است.

 
در این بیانیه، حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین فرعون زمان و یزید تاریخ معرفی و خاطرنشان شده است: اصلاحات در سایه چنین رژیم اشغالگری، وقت تلف کردن و دویدن به دنبال سراب است.

 
در این بیانیه با حمایت از تحریم انتخابات از سوی مردم و گروههای سیاسی بحرینی آمده است: برگزاری انتخابات صوری پارلمانی و شهرداری که قرار است 22 نوامبر 2014 برگزار شود، اقدامی باطل از سوی رژیم آل خلیفه، آمریکا و غرب به عنوان پشتیبانان این رژیم است.

 
در بیانیه جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین خاطرنشان شده است: آل خلیفه، آمریکا، انگلیس، غرب و عربستان خواستار اصلاحات نبوده و هدفشان از ارایه طرح های دروغین، وقت کشی و ایجاد تفرقه در میان مردم و مخالفان است.

 
در این بیانیه آمده است: جنبش های تکفیری در جهان عربی و اسلامی توسط آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و غرب ساخته و پرداخته شده اند و هدفشان چپاول منابع، سلطه نظامی، امنیتی و اقتصادی به کشورهای مزبور از طریق حمایت از رژیم های قبیله ای، عشیره ای و دیکتاتوری در ریاض و سایر مناطق است.

 
در این بیانیه حمایت از محور مقاومت در لبنان، سوریه، عراق، یمن، ایران و ایستادگی در برابر خیانت حکام طاغوتی مستبد و اربابان یهودی، صهیونیسم و استکبار جهانی مورد تاکید قرار گرفته است.

 
بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

 
این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.

 
نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به رژیم بحرین کمک می‌کنند.

 
در این مدت، صدها نفر شهید یا زخمی شده و یا به زندان افتاده و شکنجه شده‌اند.

 
رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندان‌های طولانی‌مدت محکوم کرده است.

 
با وجود همه این اقدامات، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته‌های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته‌ها هستند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری