یک مرکز صهیونیستی مدعی شد اسرائیل اگر اراده کند می‌تواند تأسیسات اتمی ایران را ویران کند.

به گزارش قم خبر به نقل از رادیو آئین، مرکز«بگین -سادات» مدعی شده اگر اسرائیل چند تاسیسات عمده و از جمله غنی‌سازی نطنز و فردو و همچنین کوره آب سنگین اراک را ویران کند- عملا تلاش حکومت ایران برای تولید بمب هسته‌ای به مدت نامعلومی متوقف خواهد شد.


در این گزارش ادعا شد که ممکن است کشورهای عرب همسایه ایران چشمان خود را بر پرواز هواپیماهای اسرائیلی در حریم هوایی خود ببندند و بدین سان نیروی هوایی اسرائیل آسان‌تر خود را به نطنز و اراک و اصفهان برساند.

در این گزارش آمده است: حزب‌الله لبنان دارای ده‌ها هزار موشک است و حماس نیز با حملات موشکی ممکن است به اسرائیل آسیب وارد سازد.

ادعای این مرکز صهیونیستی در حالی است که رژیم اسرائیل از عهده جنگ علیه باریکه غزه (طول ۴۰ و عرض ۱۲ کیلومتر) بر نیامد و با سرشکستگی به جنگ ۵۰ روزه پایان داد.

رهبر معظم انقلاب اول فروردین ۹۲ درباره یاوه‌گویی گاه به گاه مقامات صهیونیستی فرمودند: ]غیر از آمریکا[ دشمنهای دیگری هم هستند که ما اینها را در درجه اول و در ردیف اول به حساب نمی‌آوریم: دشمن صهیونیستی هم هست، منتها رژیم صهیونیستی در قواره و اندازه‌ای نیست که در صف دشمنان ملت ایران به چشم بیاید. گاهی سردمداران رژیم صهیونیستی، ما را تهدید هم می‌کنند؛ تهدید به حمله نظامی می‌کنند؛ اما به نظرم خودشان هم می‌دانند و اگر نمی‌دانند، بدانند که اگر غلطی از آنها سر بزند، جمهوری اسلامی «تل آویو» و «حیفا» را با خاک یکسان خواهد کرد.

پس از این تهدید قاطع، زمامداران رژیم صهیونیستی با جدی گرفتن بیانات رهبر معظم انقلاب سکوت پیشه کردند.
منبع: کیهان

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری