فرمانده سپاه استان قم گفت: دشمن امروزی از هر حادثه‌ای که در کشور ایران اسلامی رخ دهد به نفع اهداف خودش بهره‌برداری می‌کند و برای رسیدن به اهداف مورد نظرش افکار مردمی را به سمت خود هدایت خواهد کرد.

به گزارش قم خبر , مهدی مهدوی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با فارس در قم‌ با تاکید بر استفاده همه‌جانبه ظرفیت‌ها برای پیشبرد حلقه‌های تربیتی صالحین اضافه کرد: حلقه‌های معرفتی بسیج زمینه مناسبی برای رشد و تعالی بسیجیان ایجاد کرده است.

وی به تاثیر معنوی حلقه‌های صالحین اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های صالحین باید محوریت کار معاونت‌ها و شوراهای پایگاه‌ مقاومت قرار داده شود.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با بیان اینکه امروزه دشمن از راه‌های مختلف برای نفوذ به ایمان و اعتقاد جوانان و نوجوانان استفاده می‌کند، گفت: محیط صمیمی و دوستانه‌ای که در حلقه‌های صالحین میان بسیجیان ایجاد می‌شود بستری است که آن‌ها را از تهاجم‌های فرهنگی دشمن در امان نگه می‌دارد.

وی با اشاره به فعالیت گسترده رسانه‌ای استکبار با استفاده از ابزارهای مختلف تصریح کرد: دشمن امروزی از هر حادثه‌ای که در کشور ایران اسلامی رخ دهد به نفع اهداف خودش بهره برداری می‌کند و برای رسیدن به اهداف خود، افکار مردمی را به سمت مورد نظر خود هدایت خواهد کرد.

مهدوی‌نژاد از یادگاران هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و گفت: آموزه‌های این بزرگواران باید امروزه در میان نسل جوان جامعه تشریح شود تا بتوانیم در راستای مقابله با تهاجمات مختلف دشمن اقدامات مناسبی انجام دهیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری