کد خبر: 9576

شرور فراری سابقه‎دار شرق گلستان برای سومین ‎بار دستگیر شد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، «م.ص» ۲۴ ساله، شرور فراری شرق استان گلستان چندی پیش، پس از دستگیری در یک درگیری مسلحانه در یکی از روستاهای شهرستان علی‌آباد کتول و مجروحیت از ناحیه پای راست به بیمارستان منتقل شده بود که در همان روز با همکاری چند تن از همدستانش موفق شد پس از درگیری با ماموران از بیمارستان فرار کند.

اما پس از اقدامات وسیع و شدید اطلاعاتی و پلیسی پلیس امنیت عمومی استان گلستان مخفیگاهش در یکی از روستاهای شهرستان شاهرود شناسایی شد.

این گزارش حاکی است ماموران پلیس امنیت عمومی استان گلستان پس از اخذ نیابت قضایی موفق شدند در یک عملیات پلیسی هماهنگ و غافلگیرانه، این متهم را در منزل پدرزنش دستگیر کنند.

در حال حاضر نیز متهم پس از دستگیری به زندان گرگان منتقل شده است.

این متهم در سال ۱۳۹۲ به اتهام آدم‎ربایی، ایراد ضرب و جرح عمدی، سرقت، تعدد و ترد نسبت به ماموران نیروی انتظامی و جرائم دیگر دستگیر و به ۲۱ سال حبس محکوم شده بود.

«م.ص» پس از آنکه در دادگاه محکوم شده بود، در راه بازگشت به سمت زندان با طرح‎ریزی نقشه‎ای موفق شد از دست ماموران فرار و به نقطه‎ای نامشخص فرار کند.

پس از فرار متهم، ماموران در تاریخ اول مهرماه سال جاری مخفیگاه وی را شناسایی و در یک عملیات پلیسی اقدام به دستگیری وی کردند که متهم با ماموران وارد درگیری مسلحانه شده که پلیس نیز با استفاده از قانون بکارگیری سلاح متهم را مهار کرده و متهم از ناحیه پای راست مجروح شد.

بر اساس این گزارش، پس از انتقال متهم به بیمارستان برای مداوا، وی با کمک چندتن از همدستانش و درگیری با ماموران دوباره موفق به فرار شده بود که این بار دستگیر و به زندان منتقل شد.

شایان ذکر است عملیات دستگیری این متهم با همکاری ماموران انتظامی شهرستان شاهرود انجام شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری