کد خبر: 9572

گروهک تروریستی «داعش» تهدید کرد که در صورتی که دولت لبنان خواسته‌هایش را بر آورده نکند، به زودی دو تن از اسرای ارتش لبنان را اعدام خواهد کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، تنها یک روز پس از عقب نشینی گروهک تروریستی «جبهه النصره» از اعدام «علی بزال» یکی از نظامیان ربوده شده در عرسال، گروهک تروریستی داعش تهدید کرد که در صورتی که دولت لبنان خواسته‌هایش را بر آورده نسازد، به زودی دو تن از اسرای ارتش لبنان را اعدام خواهد کرد.

گزارش وبگاه خبری «المستقبل» حاکی است که داعش نسبت به اعدام «خالد مقبل حسن» و «سیف ذبیان» از سربازان ارتش لبنان تهدید کرد و مدعی شد که در صورتی که دولت لبنان خواسته‌هایش را برآورده نسازد، صبح سه‌شنبه (امروز) اسم یکی دیگر از نظامیان لبنانی را برای اعدام،‌ اعلام خواهد کرد.

بر اساس این گزارش «وائل ابو فاعور» وزیر بهداشت لبنان شب گذشته در جمع خانواده‌های نظامیان ربوده شده در عرسال از دریافت پیامی از گروهک داعش خبر داد که خواسته‌هایشان در آن درج شده است ولی به محتوای آن هیچ اشاره‌ای نکرد.

این گزارش حاکی است که منابع رسمی اعلام کردند که میانجی قطری در پرونده نظامیان ربوده شده در عرسال صبح امروز وارد بیروت می‌شود و چند ساعت بعد از ورودش به لبنان به منظور گفت‌وگو با ربایندگان راهی ارتفاعات منطقه مرزی عرسال خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری