کد خبر: 9201

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: در جلسات آتی درباره انتخاب دبیرکل بحث خواهیم کرد اما بعید می‌دانم غیر از آیت‌الله موحدی، فرد دیگری برای دبیرکلی مطرح باشد. به احتمال بسیار زیاد ایشان دبیرکل جامعه روحانیت خواهد شد.

به گزارش قم خبر ،‌ حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه درگذشت آیت‌الله مهدوی‌کنی فقدان بزرگ برای روحانیت است، گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی از ستون‌های انقلاب اسلامی بود.

وی در پاسخ به سؤالی درباره جایگزین آیت‌الله مهدوی‌کنی در جامعه روحانیت مبارز، گفت: وقتی آیت‌الله مهدوی‌کنی در قید حیات بودند و دبیرکلی جامعه روحانیت را به عهده داشتند، آیت‌الله موحدی کرمانی قائم مقام ایشان بودند و در دورانی که ایشان در بیمارستان بستری شد نیز آیت‌‌الله موحدی جلسات را اداره می‌کردند.

ابراهیمی با بیان اینکه عجله‌ای برای انتخاب جایگزین آیت‌الله مهدوی‌کنی نداریم، تصریح کرد: در جلسات آتی جامعه روحانیت مبارز درباره انتخاب دبیرکل بحث و بررسی خواهیم کرد اما بعید می‌دانم غیر حضرت آیت‌الله موحدی کرمانی، فرد دیگری برای دبیرکلی مطرح باشد؛ به احتمال بسیار زیاد با نظر غریب به اتفاق اعضای جامعه روحانیت مبارز، حضرت آیت‌الله موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری