مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه انفجارهای تروریستی در شهر مقدس کربلا را به‌شدت محکوم کرد و با دولت و مردم عراق به‌خصوص خانواده‌های قربانیان این حوادث تروریستی ابراز همدردی نمود.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، ایران انفجارهای تروریستی در شهر مقدس کربلا را به‌شدت محکوم و با دولت و مردم عراق به‌خصوص خانواده‌های قربانیان این حوادث تروریستی ابراز همدردی کرد. مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه انفجارهای تروریستی در شهر مقدس کربلا را به‌شدت محکوم کرد و با دولت و مردم عراق به‌خصوص خانواده‌های قربانیان این حوادث تروریستی ابراز همدردی نمود.

وی با اعلام حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از دولت و ملت عراق در مبارزه با پدیده شوم تروریسم، حفظ وحدت و همبستگی همه اقشار و طوایف مختلف عراق؛ اراده مستحکم دولت و مردم و ارتش این کشور برای مقابله جدی با تروریسم و عوامل تفرقه انگیز را موجب خنثی شدن توطئه‌های جاری در عراق و منطقه دانست.

وی همچنین خواستار اتخاذ موضع قاطع مجامع بین المللی در محکومیت دور جدید عملیات تروریستی و بمب‌گذاری در شهرهای مختلف عراق شد. امروز پنج انفجار تروریستی در مناطق مختلف کربلا رخ داد که بر اثر آن ۲۰ تن شهید و بیش از ۵۰ نفر دیگر زخمی شدند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری