کد خبر: 9061

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه از متلاشي شدن بزرگترين باند مواد مخدر غرب کشور و کشف بالغ بر ۸۰۰ کيلو گرم تریاک از آنان خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، سردار منوچهر امان اللهي در تشريح چگونگي متلاشي شدن وکشف اين محموله مواد مخدر، گفت: اخباردریافتی ازفعالیت يک باند بزرگ توزيع مواد مخدر در میان استانهاي غرب کشور به صورت گسترده حکایت داشت که بر این اساس موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی تاکيد کرد: باتوجه به اينکه متلاشي شدن باند و دستگیری تمام عوامل آن اولویت ماموران انتظامی بود، ماهها فعالیت اطلاعاتي و فني جهت شناسايي سرباند واعضامرتبط با آن به صورت شبانه روزي دردستورکارپليس قرار داشت.

امان اللهی تصريح کرد: با اطمينان از حرکت دو دستگاه خودرو به عنوان اسکورت و حامل بار از يکي از استان هاي مرکزي به سمت کرمانشاه، سه تيم از کارکنان به سرپرستي رئيس پليس مواد مخدر استان کرمانشاه درمحورهاي مواصلاتي نسبت به کنترل آنان اقدام کردند.

به گفته این مقام انتظامي، يک دستگاه خودروي مزدا به عنوان اسکورت و يک دستگاه خودروي زانتيا حامل مواد مخدر در اين عملیات توقيف و مقدار ۸۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع ترياک که در داخل خودروي زانتيا جا ساز شده بود کشف شد

وی از اجرای عمیالت تعقیب و گزریز سرباند اصلی خبر داد وافزود: سرباند اصلي با خودروي مزدا از محل متواري که پس از چندين کيلومتر تعقيب و گريز سرانجام با اقدامات انجام شده از سویماموران وی دستگیر و به همراه دو مرد و یک زن دیگر به مراجع قضایی تحویل داده شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری