قائم مقام وزارت کشور گفت: درخصوص موضوع مقابله با پایان‌نامه اگر مسئولیتی متوجه وزارت کشور باشد در اجرای آن کوتاهی نخواهیم کرد، چه بسا که این دستور رئیس‌جمهور نیز ممکن است در ساختار وزارت علوم تعریف شده باشد.

به گزارش قم خبر ؛ حسینعلی امیری سخنگو و قائم مقام وزارت کشور در گفت‌و‌گو با تسنیم، در پاسخ به این سوال که اخیرا رئیس‌جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره مقابله با پدیده پایان‌نامه فروشی دستوراتی را داده‌اند و آیا وزارت کشور در این باره مسئولیت خاصی خواهد داشت یا خیر؟ گفت: سیاست‌گذاری‌های داخل وزارت کشور در جلسه شورای معاونین این وزارت خانه مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود.

وی افزود: اگر دستور جدیدی نیز به وزارتخانه برسد برای انجام بحث‌های کارشناسی در جلسه شورای معاونین وزارت کشور بررسی می‌شود علاوه بر آن نیز، عملی‌کردن راه‌کارهای اجرای دستورات رئیس‌جمهور باید و الزاما توسط کارشناسان جهت هرچه بهتر اجرایی شدن آن بررسی شود.

قائم مقام وزارت کشور خاطرنشان کرد: وزارت کشور در انجام ماموریت خود در هیچ موضوعی کوتاهی نکرده و نخواهد کرد و درباره این موضوع نیز اگر مسئولیتی متوجه وزارت کشور باشد به آن عمل خواهیم کرد چه بسا که این دستور رئیس‌جمهور نیز ممکن است در ساختار وزارت علوم تعریف شده باشد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری