کد خبر: 8866

هلاکت 4 تروریست داعشی و انهدام چهار موتورسیکلت بمبگذاری شده در شهر هیت و کشته شدن دو سرکرده تکفیریها در جنوب تکریت از جمله خبرهای مربوط به عراق است.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، یک جوان ۳۳ ساله عراقی که از رفتارهای خشونت آمیز مکرر تروریستهای تکفیری به ستوه آمده بود، با شلیک گلوله به سر خود، به زندگی اش پایان داد.

به گزارش الفرات، یک منبع امنیتی عراقی گفت یک جوان ۳۳ ساله ساکن روستای السلمان در شهر الشرقاط در شمال تکریت به سبب رفتارهای خشونت آمیز تروریستهای داعش که بارها وی را شلاق زده بودند، خودکشی کرد.

هلاکت ۴ تروریست داعشی و انهدام چهار موتورسیکلت بمبگذاری شده

منابع امنیتی عراق از هلاکت چهار تروریست داعشی و انهدام چهار موتورسیکلت بمبگذاری شده خبر دادند.

یک منبع امنیتی در استان الانبار گفت نیروهای امنیتی، چهار مزدور باندهای تروریستی داعش را در ناحیه البغدادی تابع شهر هیت به هلاکت رسانده و چهار موتورسیکلت بمبگذاری شده را نیز منهدم کردند.

این منبع از افزایش درخواستها از دولت مرکزی برای حمایت و پشتیبانی از ادامه نبرد با تروریستهای تکفیری در استان الانبار خبر داد.

نیروهای امنیتی عراق همچنین دو سرکرده تروریستهای تکفیری را در جنوب تکریت به هلاکت رساندند.

یک منبع امنیتی عراقی گفت نیروهای امنیتی و گروههای مردمی توانستند حربی خیشاوی الدلیمی و محمد مطره النعیمی از سرکردگان تروریستهای داعش را در یک عملیات امنیتی در منطقه البوحشمه در جنوب تکریت به هلاکت برسانند.

عملیات نیروهای امنیتی و گروههای مردمی ضد تروریستهای داعش همچنان ادامه دارد که تا کنون دهها تروریست به هلاکت رسیده و مناطق متعددی در تکریت آزاد شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری