دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: گروهی میان توطئه‌های فعلی دشمن طرح دشمنان را اجرا می‌کنند و به تفرقه دامن می‌زنند که حمایت آمریکا و انگلستان از این جریان‌ها واضح و مشخص است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، آیت‌الله محسن اراکی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به اهداف مجمع تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: هدف اصلی کار مجمع تقریب مذاهب مقابله با جریان‌های تفرقه انگیزی است که توسط دشمنان اسلام حمایت می‌شوند.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به تفرقه انگیزی دشمن میان مسلمانان افزود: امروز دشمن بیشترین سرمایه را برای تفرقه میان مسلمانان هزینه می‌کند، دشمنان در هیچ منطقه‌ای کار تفرقه را‌‌ رها نمی‌کنند.

آیت‌الله اراکی بیان کرد: دشمن در دور‌ترین مناطق و روستاهای دورافتاده آفریقایی هم به تفرقه میان مسلمانان پرداخته است و همه کارهای خود را‌‌ رها کرده به تفرقه میان شیعه و سنی می‌پردازد.

استاد حوزه علمیه قم عنوان کرد: دشمنان می‌خواهند حس خشونت را میان مسلمانان تقویت کرده ریختن خون شیعیان را اولویت خود قرار دهند.

وی با اشاره به افراطی‌گری گروهی از شیعیان تصریح کرد: گروهی در این میان طرح دشمنان را اجرا می‌کنند و به تفرقه دامن می‌زنند که پشت این قضیه حمایت‌های آمریکا و انگلیس وجود دارد.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به حمایت‌های آیت‌الله نوری همدانی از مجمع تقریب خاطرنشان کرد: تلاش‌های شما برای کمک به مجمع تقریب مذاهب ستودنی است و هدف ما از دیدار با شما تقدیر و تشکر از این زحمات است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری