کد خبر: 8525

متولیان کمپین معروف به «مهاجرت به برلین» اعلام کردند: شمار صهیونیست هایی که قصد ترک تل آویو و مهاجرت به برلین پایتخت آلمان را دارند به نه هزار و سیصد نفر رسیده است.

به گزارش قم خبر به نقل از شبکه خبر، پایگاه اینترنتی روزنامه الدستورچاپ اردن درشماره امروزخود در گزارشی با اشاره به موج مهاجرت ها از سرزمین های اشغالی، نوشت: متولیان کمپین «دعوت به مهاجرت» به برلین به علت گرانی و دشوار بودن ادامه زندگی، اعلام کردند که تاکنون نه هزار و سیصد درخواست از صهیونیستها داشته اند که خواهان مهاجرت به برلین پایتخت آلمان برای کار و زندگی هستند. براین اساس آنها برای ارائه درخواست هزاران ویزا، به سراغ آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان رفتند.

برپایه این گزارش، یکی از مسئولان کمپین «مهاجرت به برلین» به شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت:«بیست و پنج هزار ویزای کار موقت برای مدت سه سال، به موجب شروط دولت آلمان درخواست کردم».

وی افزود: «به سراغ کارشناسان اقتصادی آلمان رفتیم تا به ما برای دستیابی به تدوین فرمولی مفید برای بازرار مسکن ومواد غذایی در سرزمین های اشغالی کمک کنند، اگر قیمت ها تا این حد در آلمان ارزان است، به نظر می رسد یک جای کار ما ایراد دارد و ناموفق است، چرا ما از‌ آنها یاد نگیریم»؟.

متولیان این کمپین در صفحه خود در پایگاه فیس بوک تاکید کردند: وضع کنونی در مناطق اشغالی، گواه وجود فقر در آن است.یکی از آنها گفت: امروز مصاحبه ای با من انجام شده که در روزنامه مهم و اصلی آلمان یعنی دیراشپیگل منتشر خواهد شد و دست اندرکاران آن، در ضمیمه آن درخواست شخصی من از صدر اعظم آلمان همراه با درخواست های دیگر برای گرفتن هزاران ویزای موقت کار را منتشر می کنند.

به نوشته این روزنامه، دست اندرکان و مسئولان این کمپین ابراز امیدواری کردند که اقدام و پویش آنها که در مناطق اشغالی به «اعتراضات برلین» نام گرفته، گسترده تر شود و شهرهای دیگری را در جهان شامل شود و شهرک نشینان صهیونیست، گروههایی را سازماندهی کنند که خواستار مهاجرت به نیویورک، لندن، واشنگتن، میامی، لس آنجلس، پراگ، کاستاریکا و رم یا هر کشور دیگری که از لحاظ اقتصادی بتوان در آن زندگی کرد، باشند.

به گفته مسئولان این کمپین، یکی از دلایلی که موجب شده این افراد در پی مهاجرت از مناطق اشغالی باشند، هزینه بالای مسکن و گرانی است به گونه ای که هر کدام از آنها باید سی وپنج سال پس انداز کند تا بتواند واحدی مسکونی بخرد و آنها امیدوار به مهاجرت به کشورهایی هستند که دیگر شاهد قیمت های سرسام آور و گرانی نباشند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری