کد خبر: 8516

مسئولان شرکت توییتر اعلام کردند، تروریست های داعش به تازگی کارکنان این شبکه را به علت بستن بسیاری از صفحاتشان در این شبکه اجتماعی، تهدید به قتل کرده اند. هم اکنون یک تیم امنیتی وابسته به توییتر، سرگرم بررسی تهدیدهای داعش است.

به گزارش قم خبر به نقل از شبکه خبر، مسئولان شرکت توییتر اعلام کردند، تروریست های داعش به تازگی کارکنان این شبکه را تهدید به قتل کرده اند.

دیک کاستیلو، رئیس اجرایی توییتر، گفت که داعش به تازگی به شرکت توییتر پیام های تهدید به قتل ارسال کرده است. تهدید توییتر از طرف تروریست های داعش درپی آن صورت گرفت که این شرکت صفحه های بسیاری از عناصر این گروهک تروریستی را در توییتر بستند.

رئیس اجرایی توییتر، گفت: پس از اینکه برخی از صفحه های متعلق به اعضای داعش در توییتر بسته شد، این گروهک تهدید کرده است کارکنان این شرکت را ترور خواهد کرد.

در همین ارتباط دفتر اطلاع رسانی توییتر اعلام کرد، یک تیم امنیتی وابسته به توییتر با همکاری برخی از سرویس های امنیتی دولتی سرگرم بررسی تهدیدهای صورت گرفته از سوی تروریست های داعش هستند.

دیک کاستیلو، تصریح کرد، شبکه توییتر بدون هیچ محدودیتی به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی افزود: افراد زیادی هستند که از توییتر برای اهداف شرورانه استفاده می کنند و این امر با قوانین بسیاری از کشورها تناقض دارد به همین سبب کارکنان شرکت اینگونه صفحه ها را می بندند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری