جورج صلیبا اسقف اعظم کلیسای ارتودوکس جبل‌عامل به همراه جمعی از اندیشمندان و رهبران دینی مسیحی و مسلمان به مزار مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله ‌علیها ادای احترام کردند.

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام، شرکت‌کنندگان در پنجمین همایش بین‌المللی باران غدیر در سفر خود به قم در حرم بانوی کرامت حضور یافتند.

بر اساس این گزارش میهمانان آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) از اندیشمندان و رهبران و نویسندگان برجسته مسیحی و اهل سنت از کشورهای لبنان، پاکستان، تاجیکستان، هندوستان و ترکیه بودند.

این گروه بعد از میهمان‌شدن بر سر سفره غذای تبرکی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها به زیارت مضجع نورانی بانوی کرامت رفتند.

جورج صلیبا اسقف اعظم کلیسای ارتودوکس جبل‌عامل و مدیر مرکز گفت‌وگوی ادیان لبنان، جورج شکور، نویسنده و شاعر مسیحی لبنان، دکتر احسان اکبر و اعجاز علی رحمان از شاعران و نویسندگان پاکستان و دیگر شخصیت‌های برجسته دینی و مذهبی به مقام حضرت فاطمه معصومه(س) ادای احترام کردند.

در پایان این مراسم دکتر جورج شکور، نویسنده و شاعر برجسته مسیحی از کشور لبنان، به شعرخوانی در مدح و ثنای امام حسین علیه السلام در حرم بانوی کرامت پرداخت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری