کد خبر: 8311

یکی از مراجع تقلید قم گفت: امنیت و آسایش مملکت از برکت خون شهدا و بازماندگان ایشان است و امیدواریم که خداوند هدایایی که خانواده شهدا تقدیم انقلاب کرده‌اند را بپذیرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی عصر امروز در دیدار با خانواده شهیدان وکیلی اظهار کرد: منازل خانواده شهدا از نورانیت خاص و معنویت ویژه‌ای برخودار است.

وی افزود: با مشاهده عکس‌ها و تصاویر حماسی شهدا حس معنوی ویژه‌ای به انسان دست می‌دهد.

این مرجع تقلید با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم تصریح کرد: حضور رهبری در این بیت تاکیدی بر زنده نگه داشتن یاد شهدا بوده است.

وی گفت: خانواده شهیدان وکیلی از جایگاه والایی برخوردار هستند و دین مبین اسلام به جایگاه شهدا بسیار اهمیت می‌دهد.

آیت الله نوری‌همدانی با بیان حدیثی از حضرت محمد(ص) اظهار کرد: نخستین قطره‌ از خون شهدا که بر روی زمین ریخته می‌شود موجب بخشیده شدن تمام گناهان آنها می‌شود و شهدا پس از مرگ لباس بهشتی بر تن می‌کنند و هر جایی از بهشت را که بخواهند برای خود انتخاب می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فرشتگان الهی از ورود شهدا به بهشت استقبال می‌کنند، تصریح کرد: والاترین سعادت شهدا این است که وجه الله را نظاره می‌کنند و ما این سعادت را نمی‌توانیم درک کنیم.

استاد حوزه علمیه قم تاکید کرد: امنیت و آسایش مملکت از برکت خون شهدا و بازماندگان ایشان است و امیدواریم که خداوند هدایایی که خانواده شهدا تقدیم انقلاب کرده‌اند را بپذیرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری